Lata doświadczeń w biznesie

Najlepsze ceny i oferty sprzedaży MacBooków w marcu 2020 r.

Najlepsze ceny i oferty sprzedaży MacBooków w marcu 2020 r.

Znalezienie tanich cen MacBooków może być trudnym zadaniem, ale przeszukaliśmy sprzedaż, aby znaleźć najlepsze oferty na każdy model. 

Zgadza się, udało nam się znaleźć najnowsze oferty dla każdego rodzaju laptopa Apple na świecie. Mamy dla Ciebie ofertę standardowych 12-calowych MacBooków, 13- i 15-calowych MacBooków Pros, a jeśli chcesz mieć coś, co mieści się między nimi, zajrzyj do sekcji MacBooków Air.

Wyciągnęliśmy najlepsze ceny najtańszych Macbooków z najnowszej sprzedaży w szerokiej gamie produktów Apple za pośrednictwem naszej technologii porównywania cen, która codziennie wyszukuje najlepszych sprzedawców detalicznych. Oczywiście uwzględniono wszystkie najnowsze modele MacBooków, ale porównaliśmy też ceny niektórych starszych MacBooków, które są nadal łatwo dostępne, ponieważ można zaoszczędzić sporo pieniędzy, wracając do starszego modelu, a jednocześnie uzyskać doskonały produkt.

Jedyne, co musisz teraz zrobić, to ustalić, czy chcesz mieć MacBooka, MacBooka Pro czy MacBooka Air. Pomożemy Ci jednak, opowiadając o każdym z nich.

Jeśli nie jesteś do końca ustawiony na MacBooku (są raczej drogie), to mamy dla Ciebie kilka alternatywnych przewodników. Zapoznaj się z naszym wyborem najlepszych laptopów dla innych maszyn o najwyższej wydajności lub z naszymi tanimi laptopami na solidne zakupy, które nie złamią banku, ponieważ szukamy świetnych ofert przez cały rok. Jeśli jednak najświeższe ceny MacBooków są tym, czego szukasz, znajdziesz je wszystkie poniżej.

Najlepsze tanie oferty MacBook Air (2019)

Niewielkie ulepszenie dla MacBooka Air z 2019 r.

MacBook Air 2019 tylko nieznacznie różni się od wersji 2018, którą ma zastąpić. I, pomijając sprzedaż, ceny MacBooków 2019 są już trochę niższe w niektórych sklepach, więc generalnie warto spróbować wybrać tę wersję. 

Głównym punktem sprzedaży MacBooka Air 2019 w porównaniu z modelem 2018 jest dodanie ekranu True Tone w MacBooku Pro, który automatycznie dostosowuje temperaturę kolorów na ekranie w zależności od oświetlenia otoczenia w pomieszczeniu, w którym pracujesz. Nowa klawiatura Butterfly trzeciej generacji jest mniej podatna na przyklejanie się lub brak reakcji na klawisze, co w ostatnich latach było problemem wielu MacBooków.

Najlepsze oferty i ceny na taniego MacBooka Air (2018)

Klasyk dokonuje potężnego powrotu

MacBook Air 2018 ma doskonały wyświetlacz Retina z dużo droższych modeli MacBooka Pro, a jego ramki są o 50% cieńsze od poprzedniej generacji MacBooka Air. Klawiatura jest czterokrotnie bardziej stabilna niż dotychczas, a gładzik Force Touch jest o 20% większy, co świetnie sprawdza się w interakcjach wielodotykowych. Dźwięk nie został przeoczony, ponieważ głośniki są teraz o 25% głośniejsze, a nowa matryca mikrofonowa oznacza, że proszenie Siri o pomoc jest łatwiejsze. W serii Air wreszcie pojawił się także Touch ID, co oznacza, że można się zalogować lub zweryfikować zakupy za pomocą prostego dotyku. 

Dostajesz również dwa porty Thunderbolt, ale starsze opcje zostały usunięte, więc możesz rozważyć nasze przewodniki po najlepszych adapterach USB-C lub najlepszych koncentratorach USB-C. Wewnątrz wspaniałej obudowy znajduje się zmodernizowany dwurdzeniowy procesor 8-giej generacji, grafika Intel UHD i dyski SSD pracują teraz o 60% szybciej i obsługują większe rozmiary niż linia 2017. Nie spodziewaliśmy się poprawy kształtu nowego MacBooka Air, ponieważ był już przyjemnie dyskretny, ale teraz jest o 10 procent mniejszy i o jedną czwartą funta lżejszy. Ceny MacBooka Air z roku 2018 zaczynają być wyższe od cen z edycji 2017, ale dzięki zaangażowanej technologii porównywania cen porównamy dla Ciebie najnowsze oferty poniżej. Ceny nowego MacBooka Air 2018 zaczynają się od 1199 USD / 1199 GBP / AU$1849 dla wersji podstawowych. Więc wszystko pod tym jest bonusem dla najnowszego członka rodziny tanich MacBooków Air.

Najlepsze ceny sprzedaży taniego MacBooka Air (2017)

Cena starszego MacBooka Air jest kusząca

Musimy przyznać, że myśleliśmy, że Apple zrobiło to z linią MacBook Air po tym, jak linia Pro stała się równie kompaktowa i prawie tak lekka. W roku 2017 firma Apple dokonała pierwszej od roku 2015 aktualizacji 13-calowego MacBooka Air. Oznaczało to, że można było uzyskać znacznie zdrowsze 8 GB pamięci RAM zamiast 4 GB wraz z aktualizacją procesora do 1,8 GHz (ponad 1,6 GHz), co znacznie poprawiło jakość pracy wielozadaniowej. Zapasy tego starszego MacBooka Air będą się stopniowo wyczerpywały w sklepach detalicznych w miarę jak nowszy model będzie się stopniowo wycofywać, a ceny MacBooka mogą się zmieniać ze względu na jego wiek. Ale choć nowe akcje są nadal dostępne, to jest to najlepszy wybór dla taniego MacBooka Air. 

O serwisie

Interesujesz się nowościami technologicznymi? Jesteś ciekawy najnowszych rozwiązań sprzętów elektrycznych? A może chcesz kupić nowy sprzęt do swojego domu? Nie ważne, czy potrzebujesz nowego komputera, telewizora, sokowirówki, czy po porostu jesteś zainteresowany nowościami. Sprawdź nasze opinie i recenzje, które pomogą Ci w wyborze oraz poszerzą Twoje horyzonty!

Śledź nas i sprawdzaj na bieżąco nasze publikacje.