Lata doświadczeń w biznesie

Najlepsze głośniki Alexa w 2020 roku

Najlepsze głośniki Alexa w 2020 roku

Wybór najlepszego głośnika Alexa dla Was wszystkich zależy od Waszych potrzeb. Amazon - i inne - mają szereg inteligentnych głośników i wyświetlaczy, które mogą być używane w różnych przypadkach. Wszyscy będą słuchać Twojego głosu i wykonywać wiele zadań, takich jak przesyłanie strumieniowe muzyki z serwisów Spotify, Pandora i innych; sterowanie urządzeniami smart home, takimi jak termostaty i światła; pełnienie funkcji domowego centrum komunikacyjnego; sprawdzanie pogody; a nawet zamawianie jedzenia. Możesz nawet użyć Alexa do sterowania swoim telewizorem smart.

Najlepszy głośnik Alexa dla większości ludzi to Amazon Echo. Teraz, w trzeciej generacji, kosztuje mniej niż 100 dolarów, ale zapewnia audio, które jest wystarczająco dobre dla małych spotkań.

Jeśli jesteś na budżet, najlepszym głośnikiem Alexa jest Echo Dot, który kosztuje 50 dolarów, ale brzmi świetnie jak na swój rozmiar.

Pamiętaj, aby sprawdzić wszystkie nasze wybory dla najlepszych głośników Alexa.

Najlepsze głośniki Alexa, które można kupić

1. Amazon Echo (3. Gen)

Najlepszy głośnik Alexa ogólnie

Trzecia generacja Amazon Echo to najlepszy głośnik Alexa w ogóle. To ogromny skok w stosunku do oryginału zarówno pod względem konstrukcji jak i osiągów. Posiada atrakcyjne wykończenie z tkaniny i pakuje ulepszony sprzęt audio drugiej generacji Amazon Echo.

W przeciwieństwie do poprzedniej generacji Echo, ta wersja nie ma wymiennej obudowy, ale można ją dostać w jednym z pięciu kolorów: Węgiel drzewny, szary, czerwony, piaskowiec i niebieski. To twój najlepszy zakład, jeśli szukasz głośnika Alexa z najlepszym dźwiękiem poniżej 100$.

2. Amazonka Echo Dot

Najlepszy głośnik Alexa poniżej 50 dolarów

Za 49 dolarów - i często w sprzedaży za dużo mniej - Echo Dot jest najlepszym mówcą Alexa dla tych, którzy mają budżet. Ale jest również dobry dla tych, którzy chcą mieć pokrycie całego domu Alexa, ponieważ można łatwo podnieść wiele Echo Dots i połączyć je razem.

Pomimo niewielkich rozmiarów, Echo Dot posiada inne cechy, które sprawiają, że nadaje się on nie tylko do zastosowań ekonomicznych. Zapewnia solidny dźwięk w przyjaznej konstrukcji siatki, która jest idealna do salonu. Dla tych z Was, którzy właśnie kupili Amazon Echo Dot, oto jak skonfigurować ten model.

3. Sonos One

Najlepiej brzmiący głośnik Alexa

Zgadza się. Najlepszy głośnik Alexa, jeśli chodzi o dźwięk, nie jest wykonana przez Amazon. Sonos One zapewnia wyjątkowy dźwięk w bardzo małym opakowaniu. Co więcej, można sparować dwa Sonos Ones dla prawdziwego dźwięku stereo i zgrupować wiele urządzeń razem dla dźwięku całego domu.

Ale to, co sprawia, że Sonos One jest również świetny, to jego zdolność do strumieniowego przesyłania dźwięku z setek źródeł: Nie tylko Spotify i TuneIn, ale także SiriusXM, MLB i wiele, wiele więcej. I możesz kontrolować to wszystko za pomocą Alexa. Jeśli zmęczysz się Amazonką, możesz również przełączyć Sonos One na Google Assistant, co czyni ten głośnik jeszcze bardziej wszechstronnym. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że Sonos One nie posiada dwóch funkcji Alexa: Możliwość korzystania z Drop-In i wykonywania połączeń telefonicznych.

4. Amazonka Echo Dot z Zegarem

Echo Dot - z zegarem

Nazwa mówi wszystko: To jest Echo Dot z zegarem w tarczy. Jednakże, ten pozornie prosty dodatek dodaje tonę funkcjonalności do Echo Dot, czyniąc go jeszcze lepszym towarzyszem przy łóżku. Ale nie tylko czas, Echo Dot z wyświetlaczem zegara może również pokazywać aktualną temperaturę, a także działać jako zegar.

Echo Dot z Zegarem kosztuje 10$ więcej niż Echo Dot, ale jest warte uaktualnienia dla tych, którzy chcą poznać czas bez konieczności pytania Alexa.

5. Amazon Echo Show 8.

Ten inteligentny wyświetlacz dowodzi, że rozmiar to nie wszystko.

Jesteśmy tak samo zaskoczeni jak Ty, ale uważamy, że Amazon Echo Show 8 jest najlepszym głośnikiem Alexa z wyświetlaczem. Zgadza się: Lubimy go bardziej niż jego większe rodzeństwo, 10-calowy Amazon Echo Show.

Na początek, Echo Show 8 jest znacznie tańszy, a jednocześnie zapewnia obraz i dźwięk znacznie lepszy, niż sugerowałaby to jego cena. Główna różnica polega na tym, że Echo Show 8 ma mniejszą kamerę 1-megapikselową, ale nie zauważyliśmy różnicy w naszych czatach wideo. Brakuje w nim również inteligentnego domowego koncentratora Zigbee, który można znaleźć w 10-calowym Echo Show, ale to nie powinno odstraszać tych, którzy chcą mieć wysokiej jakości inteligentny wyświetlacz za około 130 dolarów.

O serwisie

Interesujesz się nowościami technologicznymi? Jesteś ciekawy najnowszych rozwiązań sprzętów elektrycznych? A może chcesz kupić nowy sprzęt do swojego domu? Nie ważne, czy potrzebujesz nowego komputera, telewizora, sokowirówki, czy po porostu jesteś zainteresowany nowościami. Sprawdź nasze opinie i recenzje, które pomogą Ci w wyborze oraz poszerzą Twoje horyzonty!

Śledź nas i sprawdzaj na bieżąco nasze publikacje.