Lata doświadczeń w biznesie

Samsung Galaxy Tab A8. Tablet dla aktywnych i wymagających

Samsung Galaxy Tab A8. Tablet dla aktywnych i wymagających

​Szukasz urządzenia, które nadąży za Twoją aktywnością, zapewni rozrywkę, będzie narzędziem do pracy i zabawy dla Ciebie i całej rodziny? Zwróć uwagę na serię Galaxy Tab A i dobierz odpowiednie urządzenie do Twoich potrzeb!

Zapas wydajności do najtrudniejszych zadań z Samsung Galaxy Tab A8!

Jeśli zależy Ci na najwyższej wydajności i nie masz ochoty godzić się na jakiekolwiek kompromisy, sięgnij po tablety Samsung Galaxy Tab A. Model Galaxy Tab A8 jest dostępny w wersji z modemem LTE lub modułem WiFi dla szybkiej łączności bezprzewodowej. Model ten wyposażono w ośmiordzeniowy procesor, który współpracuje z 4 GB pamięci operacyjnej RAM [1]. Na Twoje dane – muzykę, filmy, zdjęcia czy gry – przeznaczono 128 GB pomięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć nawet o dodatkowy 1 TB za pomocą karty pamięci microSD. Tak wyposażony Galaxy Tab A8 jest w stanie stawić czoła wyzwaniom bez uszczerbku dla prędkości działania czy poziomu baterii. Długa podróż lub brak dostępu do źródła prądu? Bateria o mocy (typowej) 7040 mAh zapewni wiele godzin rozrywki, a gdy tylko będziesz mieć okazję, możesz skorzystać z opcji szybkiego ładowania 15 W, by w kilka chwil dodać energii na kolejne sesje gier lub odcinek ulubionego serialu [2]!

Liczysz na odpowiednią jakość dźwięku. To świetnie, bo z Galaxy Tab A8 się nie zawiedziesz! Cztery głośniki z przestrzennym dźwiękiem Dolby Atmos wyostrzą każdy detal ścieżki dźwiękowej, nadając mu wyjątkową czystość i głębię. Stworzony, by oferować immersyjność w drodze, Galaxy Tab A8 otwiera wciągający wszechświat treści, gier i aktywności, które kocha nie tylko młodzież, ale i starsi użytkownicy, którzy chcąc odpocząć od pracy i obowiązków, lubią od czasu do czasu zanurzyć się w wirtualnej rozrywce. Dzięki Galaxy Tab A8 ten czas będzie wyjątkowo emocjonujący.

Cos dla najmłodszych? Wypróbuj Samsung Kids na Samsung Galaxy Tab A8 i patrz, jak Twoja pociecha poznaje nowy świat! Samsung Kids oferuje mnóstwo ciekawych aktywności zachęcających dzieci do nauki, jednocześnie zapewniając bezpieczne środowisko, w którym maluchy mogą odkrywać świat i pozostawać z nim w kontakcie. A dzięki udoskonalonej kontroli rodzicielskiej możesz ustanawiać limity czasu zabawy i wybiórczy dostęp do aplikacji, a także łatwo sprawdzać realizowane przez dzieci aktywności. Teraz chwile spędzone z tabletem będą nie tylko bezpieczne, ale również rozwijające.

Gdy dzieci pójdą spać, albo są w szkole, wykorzystaj ten czas do stworzenia czegoś wspaniałego lub… pysznego! Na Galaxy Tab A8 możesz podzielić ekran na pół i jednocześnie robić dwie różne rzeczy np. gotować według nowego przepisu i oglądać ulubiony serial. Prostym gestem „przeciągnij i upuść” dostosujesz wielkość okna do swoich potrzeb, możesz również przesyłać treści pomiędzy aplikacjami, a nawet „przeciągać i upuszczać” powiadomienia. Wielozadaniowość? Bez problemu!

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska


[1] Galaxy Tab A8 jest dostępny w kilku wersjach, o różnej wielkości RAM i pamięci wewnętrznej. Wariant podstawowy oferuje 3 GB RAM i 32 GB pamięci, z kolei wariant 4 GB RAM dostępny jest w wersji z 64 GB lub 128 GB pamięci. Kombinacje RAM i pamięci wewnętrznej mogą się różnić w zależności od kraju lub regionu. Rzeczywista ilość pamięci dostępna dla użytkownika jest mniejsza niż całkowita pamięć z uwagi na przechowywanie systemu operacyjnego i oprogramowania koniecznego do obsługi funkcji urządzenia. Rzeczywista ilość pamięci dostępna dla użytkownika może się różnić w zależności od operatora, może się też zmieniać po każdorazowym przeprowadzeniu aktualizacji oprogramowania.

[2] Wartość typowa testowana przez inną firmę w warunkach laboratoryjnych. Wartość typowa to szacowana wartość średnia uwzględniająca zróżnicowanie pojemności wśród próbek baterii testowanych w ramach standardu IEC 61960. Oceniona (minimalna) wartość wynosi 6820 mAh. Szybka ładowarka 15 W jest sprzedawana osobno.

Artykuł partnera

O serwisie

Interesujesz się nowościami technologicznymi? Jesteś ciekawy najnowszych rozwiązań sprzętów elektrycznych? A może chcesz kupić nowy sprzęt do swojego domu? Nie ważne, czy potrzebujesz nowego komputera, telewizora, sokowirówki, czy po porostu jesteś zainteresowany nowościami. Sprawdź nasze opinie i recenzje, które pomogą Ci w wyborze oraz poszerzą Twoje horyzonty!

Śledź nas i sprawdzaj na bieżąco nasze publikacje.