Lata doświadczeń w biznesie

Najlepsze laptopy firmy Dell 2020

Najlepsze laptopy firmy Dell 2020

Wybór jednego z najlepszych laptopów Dell 2020 ma do zaoferowania to mądre posunięcie, niezależnie od tego, czy szukasz mocniejszego zastępstwa dla starzejącego się laptopa, czy po prostu chcesz zainwestować w swój pierwszy laptop. Najlepsze laptopy firmy Dell są tak skonstruowane, aby były trwałe i posiadały wystarczająco wydajne podzespoły, aby zaspokoić Twoje potrzeby obliczeniowe, niezależnie od tego, co to jest.

Firma Dell posiada również wiele różnych laptopów, od imponujących laptopów do gier, które potrafią obsługiwać gry AAA, po jedne z najlepszych Ultrabooków na rynku, więc cokolwiek to jest, znajdziesz coś od firmy Dell.

Aby ułatwić Ci polowanie na laptopa firmy Dell, zebraliśmy najlepsze laptopy firmy Dell 2020 i umieściliśmy je na tej liście. Każdy z nich przetestowaliśmy i sprawdziliśmy, więc wiesz, że masz dobry stosunek jakości do ceny, niezależnie od tego, który z nich wybierzesz.

1. Dell XPS 13

Najlepsze staje się lepsze

Dell XPS 13 od kilku lat jest naszym ulubionym laptopem firmy Dell, ale jest również jednym z najlepszych laptopów na rynku w 2020 roku. Jest tu wiele do kochania. Choć pojawił się problem z umieszczeniem kamery internetowej, Dell XPS 13 2019 naprawił go. Teraz może pochwalić się również nowymi procesorami Intel Whiskey Lake, co oznacza, że jest szybszy. Jeśli szukasz ultrabooka klasy premium, który nie idzie na żadne kompromisy, to Dell XPS 13 2019 jest z pewnością jednym z najlepszych laptopów firmy Dell.  

2. Obszar obcego oprogramowania-51m

Laptop do gier spoza tego świata

Ręce do góry, Alienware Area-51m to oszałamiający notebook do gier, z piękną, a jednocześnie unikalną obudową i wygodną klawiaturą, która stanowi jego uzupełnienie. Ale to nie tylko wygląd; jest to również zdecydowanie najpotężniejszy laptop do gier na rynku (i oczywiście jeden z najlepszych laptopów firmy Dell). Nie jest idealny, ponieważ robi się naprawdę gorący, a jego fani mogą być bardzo głośni. Jest jednak wydajną bestią wyposażoną w wysokiej klasy procesory i karty graficzne, a Twoje wrażenia z gry z nim będą pod absolutną presją.

3. Dell XPS 15 2 w 1

Cienki, lekki i mocny - prawie perfekcyjny kabriolet

Model Dell XPS 15 2 w 1 nie zakrzywia narożników, dzięki czemu w cienkim i lekkim opakowaniu z łatwością przełącza się między trybem pracy laptopa i tabletu. Model XPS 15 2 w 1 waży niecałe 2 kg i ma tylko 16 mm grubości, co ułatwia podróżowanie z nim i korzystanie z niego w podróży. Jest to również piękne urządzenie i choć nie posiada dyskretnej karty graficznej XPS 13, to jednak ma w sobie dużo chrząkania do gier.

Pomimo tych eleganckich linii, oferuje również imponujący wachlarz portów: dwa porty Thunderbolt 3 i dwa USB-C, a także gniazdo słuchawkowe i czytnik kart MicroSD. Od czasu premiery XPS 15 2 w 1 jego cena znacznie spadła, a biorąc pod uwagę jego specyfikę, jest on niesamowicie przystępny cenowo. Jest to bez wątpienia jeden z najlepszych laptopów firmy Dell, jakie można kupić.

O serwisie

Interesujesz się nowościami technologicznymi? Jesteś ciekawy najnowszych rozwiązań sprzętów elektrycznych? A może chcesz kupić nowy sprzęt do swojego domu? Nie ważne, czy potrzebujesz nowego komputera, telewizora, sokowirówki, czy po porostu jesteś zainteresowany nowościami. Sprawdź nasze opinie i recenzje, które pomogą Ci w wyborze oraz poszerzą Twoje horyzonty!

Śledź nas i sprawdzaj na bieżąco nasze publikacje.