Lata doświadczeń w biznesie

Smartwatch Huawei. Jaki model wybrać?

Smartwatch Huawei. Jaki model wybrać?

Smartwatch to inteligentny zegarek, czyli elektroniczne urządzenie, które poza wskazywaniem czasu posiada jeszcze szereg innych, przydatnych funkcji. Decyduje to o jego użyteczności i nowoczesności. Smartwatche wyróżniają się dotykowym ekranem, który może przypominać blaszkę zwykłego zegarka, ale dzięki któremu sprzęt może posiadać także wiele funkcji smartfona. To ciekawe połączenie sprawia, że smartwatche są niezwykle popularne i zainteresowanie nimi stale wzrasta - tym bardziej, że obecnie istnieje wiele różnych modeli od różnych firm, a więc możliwości wyboru są ogromne. Smartwatch firmy Huawei jest jednym z najpowszechniej wybieranych - marka jest bowiem bardzo ceniona na rynku. Jaki model wybrać?

Smartwatch Huawei - co jest do wyboru?

Marka Huawei została założona w 1987 roku, więc prężnie działa w branży już od wielu dekad. To drugi pod względem wielkości - po Samsungu - światowy producent smartfonów. Firma wiedziała więc jak połączyć funkcje tradycyjnego zegarka z funkcją smartfona. Inteligentny zegarek może nie tylko wskazywać godzinę, ale także łączyć się ze smartfonem i na przykład wskazywać, że ktoś do nas dzwoni czy coś do nas napisał. Zaawansowane modele mogą też między innymi pełnić rolę odtwarzaczy muzycznych i kontrolować w sposób zdalny aparat w telefonie. Mogą też monitorować aktywność fizyczną, więc są idealne dla sportowców. Huawei ma w swojej ofercie różne rodzaje inteligentnych zegarków. Najpopularniejszy jest chyba jednak model Smartwatch Huawei GT oraz jego kolejne wersje: GT 2 i 2e. Wkrótce pojawi się też w sprzedaży całkiem nowy smartwatch tej marki - zapowiadany Huawei STIA. 

Idealny smartwatch - na co zwracać uwagę?

Wybierając dla siebie idealny smartwatch, trzeba zwracać uwagę nie tylko na estetykę samego produktu i nie tylko na jego cenę. Wiele osób zatrzymuje się właśnie na tych cechach, tymczasem istotne są też oczywiście inne parametry inteligentnego zegarka. Na pewno istotną cechą jest zastosowany w danym sprzęcie system operacyjny, rodzaj wyświetlacza i jego wielkość, czas pracy jego baterii i dodatkowe funkcje, na jakie można liczyć. 

Smartwatch Huawei - co warto kupić?

Smartwatche Huawei są niewątpliwie warte zakupu. Na jakie modele najlepiej postawić? Niewątpliwie sporo fanów posiada Huawei Smartwatch GT Active - z dotykowym ekranem AMOLED, długim czasem pracy baterii, funkcją monitorowania tętna w czasie rzeczywistym, obsługą kilku systemów pozycjonowania satelitarnego, prowadzenia statystyki snu oraz możliwością personalizacji tarczy zegarka. To niewątpliwie świetna opcja dla aktywnych, którzy chcą zadbać o swoją formę i zdrowie. Wersja GT 2, czyli kolejna generacja popularnego Smartwatcha GT, wytrzymuje do 2 tygodni na jednym ładowaniu. Poza tym świetnie wygląda - ultrasmukły design podbił już serca wielu osób. Ten inteligentny zegarek również nadaje się do monitorowania codziennej aktywności, a poza tym posiada takie przydatne funkcje jak odbieranie i wykonywanie połączeń przez Bluetooth, podgląd powiadomień oraz możliwość słuchania muzyki zapisanej w pamięci zegarka.

Sprawdź również recenzje smartfonów Huawei.

O serwisie

Interesujesz się nowościami technologicznymi? Jesteś ciekawy najnowszych rozwiązań sprzętów elektrycznych? A może chcesz kupić nowy sprzęt do swojego domu? Nie ważne, czy potrzebujesz nowego komputera, telewizora, sokowirówki, czy po porostu jesteś zainteresowany nowościami. Sprawdź nasze opinie i recenzje, które pomogą Ci w wyborze oraz poszerzą Twoje horyzonty!

Śledź nas i sprawdzaj na bieżąco nasze publikacje.