Lata doświadczeń w biznesie

Gdzie kupić Nintendo Switch: Ci sprzedawcy detaliczni nadal mają zapasy

Gdzie kupić Nintendo Switch: Ci sprzedawcy detaliczni nadal mają zapasy

Jak gospodarki na całym świecie przyjść do zatrzymania piskliwy, konsumenci zaczynają zdawać sobie sprawę, że niektóre produkty techniczne są coraz trudniejsze do znalezienia online. Przykład: przełącznik Nintendo. Konsola Nintendo jest niska w magazynie i jeśli zastanawiałeś się, gdzie kupić przełącznik Nintendo - przyszedłeś we właściwym miejscu.

Wymieniamy sklepy, w których można kupić przełącznik Nintendo w jego normalnej cenie detalicznej. (Należy pamiętać, że nadal można znaleźć Nintendo Przełącznik oferty na akcesoria i gry). Dla celów tej historii, jesteśmy omijając wszystkie osoby trzecie sprzedawców, które pobierają aż 479 dolarów za konsolę Nintendo Przełącznik sam.

Ponadto, jesteśmy również zaokrąglanie najlepszych miejsc, aby kupić Nintendo Switch Lite. Obie konsole mają wysoki popyt i niskie zapasy. Jednak jeśli działasz szybko - nadal możesz zdobyć konsolę Nintendo po przyzwoitej cenie.

W zeszłym tygodniu Nintendo Store miał odnowione konsole Nintendo Switch. Jednakże, sklep ma od czasu zamknięcia. Na swojej stronie internetowej, sklep ma zamknięcie "zgodnie z federalnymi i lokalnymi wytycznymi". Obecnie, sprzedają tylko cyfrowe przedmioty. Będziemy aktualizować nasz post po ponownym otwarciu sklepu.

Uwaga dla redaktorów: Zauważyliśmy, że wielu sprzedawców detalicznych uzupełnia swoje zapasy, ale równie szybko się wyczerpują. Więc jeśli konsola przełącznika Nintendo jest nie na stanie, sprawdzić inny produkt lub sprawdzić, że ten sam produkt w późniejszym czasie.

O serwisie

Interesujesz się nowościami technologicznymi? Jesteś ciekawy najnowszych rozwiązań sprzętów elektrycznych? A może chcesz kupić nowy sprzęt do swojego domu? Nie ważne, czy potrzebujesz nowego komputera, telewizora, sokowirówki, czy po porostu jesteś zainteresowany nowościami. Sprawdź nasze opinie i recenzje, które pomogą Ci w wyborze oraz poszerzą Twoje horyzonty!

Śledź nas i sprawdzaj na bieżąco nasze publikacje.