Lata doświadczeń w biznesie

​ Najlepsze darmowe kursy fotograficzne, aplikacje i kanały YouTube do nauki

​ Najlepsze darmowe kursy fotograficzne, aplikacje i kanały YouTube do nauki

 

Dzisiejsza epoka blokad i samoizolacji może nie być świetna na podróżowanie, ale jest to idealna okazja dla początkujących, aby nauczyć się robić zdjęcia - dlatego zebraliśmy najlepsze darmowe kursy fotograficzne, aplikacje i kanały YouTube, które pomogą Ci to zrobić.

Wielu edukatorów i programistów zdaje sobie sprawę z tego, że w domu utknęły miliony potencjalnych fotografów, więc nastąpił gwałtowny wzrost liczby darmowych kursów i plików do pobrania. Niezależnie od tego, czy używasz smartfonu, czy lustrzanki cyfrowej, może to być idealny sposób, aby zapewnić sobie odrobinę fotograficznego firmware'u w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Niektóre z tych bezpłatnych ofert opierają się na rozszerzonych bezpłatnych próbach, więc po prostu trzeba ustawić sobie przypomnienie, aby uniknąć opłaty w dół linii. Ale wiele z nich to po prostu darmowe kursy fotograficzne lub kanały YouTube, które od dawna oceniamy jako świetny sposób na zwiększenie wiedzy na temat aparatu. Jedyne, czego potrzebujesz, to wystarczająca ilość wolnego czasu w domu, aby dać im szansę...

Zapoznaj się z naszą ofertą najlepszych darmowych edytorów zdjęć.
Lub przeczytaj nasz wybór najlepszych aplikacji do edycji zdjęć i filmów na iPadzie
Chcesz mieć darmowy Adobe Creative Cloud na dwa miesiące? Oto jak uzyskać ukrytą ofertę
Najlepsze darmowe kursy fotograficzne
Te darmowe kursy fotograficzne zwiększą Twoje umiejętności fotograficzne bez względu na to, od czego zaczynasz...

Fotografia cyfrowa naświetlana

Ten darmowy, 12-częściowy kurs z Uniwersytetu Harvarda może mieć już kilka lat, ale już od dawna jest jedną z naszych najlepszych rekomendacji dla początkujących (lub pośredników), którzy szukają solidnego oparcia w fotograficznych podstawach.

Zaczyna się na samym początku od tego, jak działają aparaty cyfrowe, ale potem szybko przechodzi przez obiektywy, histogramy i artefakty obrazowe. Są też pomysły na projekty, i choć może być pięć lat za późno na nadsyłanie zgłoszeń, to są to dobre ćwiczenia do naśladowania i wiele z nich można wykonać w domu.

Creative Live

Podczas gdy Creative Live oferuje dość drogie, płatne zajęcia, które możesz oglądać kiedy tylko chcesz, dostępne są również bezpłatne transmisje na żywo, które odbywają się 24 godziny na dobę.

Oznacza to co prawda, że jest to lekki przypadek pecha, ale w czasie pisania były zaplanowane ciekawe zajęcia z fotografii portretowej i wskazówek dotyczących warstwy Photoshopa. Jedyne co musisz zrobić, to założyć darmowe konto i zalogować się na RSVP w klasie, do której chcesz się dostać. Podczas pobytu na zajęciach można również zanurzyć się w inne darmowe zajęcia z muzyki i sztuki.

Idź na zajęcia Creative Live's On Air Today 

Profesjonalni Fotografowie Ameryki

Profesjonalni Fotografowie Ameryki trafiają na pierwsze strony gazet w tym tygodniu, ogłaszając, że katalog ponad tysiąca kursów fotograficznych online będzie bezpłatny przez następne dwa tygodnie, kończące się 4 kwietnia.

Jak sama nazwa wskazuje, wiele z tych kursów jest adresowanych do profesjonalnych fotografów i obejmuje ekscytujące tematy, takie jak poruszanie się przy anulowaniu kontraktu. Istnieje jednak kilka edukacyjnych perełek dla ambitnych fotografów, takich jak wprowadzenie do Capture One i kilka samouczków Lightroom.

Najlepsze darmowe oprogramowanie do fotografii

Chcesz zwiększyć swoje umiejętności w zakresie obróbki zdjęć? Te ostatnie oferty to świetny sposób, aby zanurzyć palce u nóg w wodzie majsterkowania przy zdjęciach...

Affinity Photo

Affinity Photo, jedna z bardziej popularnych alternatyw dla programu Adobe Photoshop, ogłosiła długą, 90-dniową bezpłatną wersję próbną swojego oprogramowania dla komputerów Mac i Windows.

Daje to hojne okno do zapoznania się z aplikacją do edycji zdjęć, którą kiedyś opisywaliśmy jako "wspaniały program, który naprawdę konkuruje z najlepszymi profesjonalnymi i entuzjastycznymi pakietami do edycji zdjęć na rynku", aby sprawdzić, czy jest ona dla Ciebie.

A jeśli zdecydujesz, że jest to program do edycji dla Ciebie, jest również 50% zniżki na Mac, Windows i iPad wersji Affinity Photo, co sprowadza go do ceny zakupu impulsowego. W odróżnieniu od Adobe creative Cloud, nie ma też potrzeby subskrypcji.

Adobe Creative Cloud

Wkrótce po tym, jak firma Adobe ogłosiła, że zapewnia bezpłatny dostęp do domowej chmury Creative Cloud dla studentów, pojawiła się szersza oferta dla wszystkich klientów CC - taka, która może zapewnić Ci dwa miesiące darmowych aplikacji desktopowych.

Aby otrzymać ofertę, musisz być istniejącym abonentem Creative Cloud i postępować zgodnie z procesem anulowania oferty pod poniższym linkiem, ale może to przynieść Ci duże oszczędności do 105$ / 99$ / AU$155.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Adobe uruchamia tę ofertę, ale dla tych, którzy rozważają anulowanie rezerwacji w trudnych czasach, jest to bonus powitalny, który może dać Ci możliwość zagłębienia się w aplikacje takie jak Lightroom i Photoshop.

Dowiedz się, jak uzyskać dwa miesiące Adobe Creative Cloud za darmo 

Apple Final Cut Pro X

Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności w zakresie montażu wideo, warto zapoznać się z nową rozszerzoną wersją próbną programu Final Cut Pro X firmy Apple, która została ostatnio zwiększona z 30 dni do imponujących 90 dni.

To wysokiej klasy oprogramowanie jest dostępne w sprzedaży detalicznej za 299$ / 299$ / AU$499.99 i jest idealne, jeśli czujesz, że przerosły podstawowe iMovie niż te zainstalowane na większości komputerów Mac. Chociaż ta cena brzmi bardzo dobrze, jest to wielka wartość, biorąc pod uwagę narzędzia do edycji i umiejętności AI napędzane Final Cut Pro X przynosi do stołu.

O serwisie

Interesujesz się nowościami technologicznymi? Jesteś ciekawy najnowszych rozwiązań sprzętów elektrycznych? A może chcesz kupić nowy sprzęt do swojego domu? Nie ważne, czy potrzebujesz nowego komputera, telewizora, sokowirówki, czy po porostu jesteś zainteresowany nowościami. Sprawdź nasze opinie i recenzje, które pomogą Ci w wyborze oraz poszerzą Twoje horyzonty!

Śledź nas i sprawdzaj na bieżąco nasze publikacje.