Lata doświadczeń w biznesie

Alexa może znaleźć koronaawirusa: Jak jej używać

Alexa może znaleźć koronaawirusa: Jak jej używać

Asystent głosowy Amazon Alexa może teraz odpowiedzieć na tysiące pytań dotyczących koronaawirusa w krajach na całym świecie, w tym informacje diagnostyczne oparte na CDC wskazówek.

Jeśli masz aplikację Alexa lub inteligentny głośnik z obsługą Alexa, spróbuj powiedzieć coś w stylu: "Alexa, co mam zrobić, jeśli myślę, że mam COVID-19?" lub "Alexa, co mam zrobić, jeśli myślę, że mam coronavirus?".

Alexa zada Ci wtedy pytania o objawy, ekspozycję i historię podróży oraz zaoferuje wskazówki CDC w oparciu o odpowiedzi.

Alexa nie może powiedzieć, czy masz COVID-19, ale jego zalecenia mogą pomóc określić, jakie kroki należy podjąć, jeśli czujesz się chory. Kiedy już prześwietlisz siebie, powinieneś mieć lepsze wyczucie swojego poziomu ryzyka.

Amazon stale rozszerza Alexa zdolność do przekazywania użytkownikom informacji COVID-19 od początku tego miesiąca, co czyni go jednym z najlepszych Alexa umiejętności teraz. Apple podjął podobne działania z jego Siri głos asystent, który może nawet polecić do usług telezdrowotnych na App Store, jeśli potrzebujesz porady lekarza.

Osoby korzystające z urządzeń Fire TV mogą uzyskać dostęp do transmisji koronaawirusowych z aplikacji takich jak CBS News, Fox News i NBC News. Właściciele Echo Show mogą również poprosić o obejrzenie kanału CBS News na żywo na swoich inteligentnych wyświetlaczach.

Urządzenia Alexa są również przydatne do pozostawania w kontakcie z bliskimi, którzy mogą nie być w stanie zobaczyć ze względu na środki społecznego oddalenia. Zapoznaj się z naszymi poradnikami na temat wykonywania połączeń głosowych za pomocą urządzeń Amazon Alexa i wykonywania połączeń wideo za pomocą programu Echo Show.

O serwisie

Interesujesz się nowościami technologicznymi? Jesteś ciekawy najnowszych rozwiązań sprzętów elektrycznych? A może chcesz kupić nowy sprzęt do swojego domu? Nie ważne, czy potrzebujesz nowego komputera, telewizora, sokowirówki, czy po porostu jesteś zainteresowany nowościami. Sprawdź nasze opinie i recenzje, które pomogą Ci w wyborze oraz poszerzą Twoje horyzonty!

Śledź nas i sprawdzaj na bieżąco nasze publikacje.