Lata doświadczeń w biznesie

World of Warcraft - Nethershards on the Broken Shore - poradnik

World of Warcraft - Nethershards on the Broken Shore - poradnik

Nethershards zostały wprowadzone w patchu 7.0 jako nagroda za Legion Invasions i używane do zakupu podstawowego ekwipunku i elementów transmogów podczas pre-patchu Legionu. Teraz powracają, w patchu 7.2, jako waluta używana na Broken Shore, podobnie jak Apexis Crystal w Warlords of Draenor czy Timeless Coin na Timeless Isle.

Dlaczego powinienem nabyć Nethershardy?

Nethershards będą miały wiele różnych zastosowań w Broken Shore. 

Możesz za nie kupić:

 • Wszystkie kosmetyczne nagrody z Armies of Legionfall.
 • Żetony Dauntless, które są dobrym sposobem na nadrobienie zaległości w ekwipunku.
 • Arsenały Transmog Weapon Arsenals dla Paladynów i Rycerzy Śmierci.
 • Dodatkowe próby do występów w wyzwaniach.

Ważne jest, aby wspomnieć, że możesz próbować zdobyć Artefakty Wyzwań tylko wtedy, gdy Wieża Maga jest gotowa, co trwa tylko trzy dni na budowę. Oznacza to, że będziesz chciał zgromadzić trochę

Nethershardów, aby mieć jak najwięcej szans, jeśli szukasz tych nowych występów.

Zauważ, że poprzedni sprzedawca Nethershardów z poziomu 100 inwazji nie sprzedaje już żadnych przedmiotów.

Zdobywanie Nethershardów

Nethershards mogą być zdobyte na wiele różnych sposobów:

 • 0 - 10 z zabijania normalnych wrogów pod Sentinaxem w Broken Shore lub w Legion Invasions.
 • 100 - 200 za zabicie rzadkich przeciwników w Broken Shore lub Elitów w Legion Invasions.
 • 10 - 90 z plądrowania skrzyń Wyrmtongue w Broken Shore.
 • ~ 75 za zdobycie wynagrodzenia za Legionfall i zamianę budynków w Broken Shore.
 • 200 - 400 za zabicie bossów Sentinax.
 • 225 za ukończenie normalnych legionowych inwazji na świat (Normal Legion Invasion World Quests).
 • 350 za ukończenie Elite Legion Invasion World Quests.
 • 900 - 1000 za ukończenie scenariusza końcowego Legion Invasion.
 • 100 - 500 od Nethercluster
 • 1 - 100000 z Wyrmtongue's Cache Key's Chests

Warto również wspomnieć, że czasami, gdy Nether Disruptor jest włączony, możesz otrzymać buff Netherstorm, który może dać Ci bonusowe Nethershardy za każdym razem, gdy je zdobędziesz.

Sprawdź również: sentinax beacon of greater torment

Nethershards on the Broken Shore guide

Hodowla Nethershardów

Najłatwiejszym sposobem na farmowanie Nethershardów jest wypełnianie World Questów z Legion Invasions, które mogą pojawić się w Azsunie, Val'sharah, Highmountain i Stormheim. Kiedy każda strefa zostanie przejęta przez demony, będzie tam zazwyczaj około 6 World Questów, 4 normalne, z nagrodą 225 za każdy, oraz 2 elitarne, z nagrodą 350 za każdy. Gdy wejdziesz do strefy, która została zaatakowana, otrzymasz zadanie odparcia inwazji Legionów, które wymaga wykonania 4 World Questów w tej strefie. Po tym, kolejne zadanie doprowadzi Cię do ostatecznego scenariusza inwazji w strefie, który nagradza od 900 do 1000 na końcu.

Problem z Inwazjami polega na tym, że nie zawsze jest jakaś inwazja, a nawet jeśli jest, możesz ją zakończyć dość szybko, co sprawia, że są one dobrym źródłem Nethershardów, ale nie mogą być farmowane. Aby je farmować, najlepszym sposobem jest Sentinax.

Sentinax

Sentinax to statek dowodzenia Legionu, który patroluje Broken Shore, wysyłając w razie potrzeby oddziały wsparcia w określone miejsca. Za każdym razem, gdy Sentinax patroluje dany obszar, będziesz mógł zabrać z pobliskich wrogów sygnalizatory Sentinax. Za ich pomocą Sentinax otwiera demoniczne portale, które rodzą trudniejsze stworzenia. Te stwory upuszczają Nethershardy i materiały do craftingu, a także potężniejsze beacony, które z kolei przywołują jeszcze potężniejsze stwory.

Upewnij się, że unikasz strefy zniszczenia Sentinaxa, promienia laserowego wystrzeliwanego przez Sentinaxa, który zabije graczy.

Aby rozpocząć plądrowanie Sygnalizatorów Sentinax, musisz ukończyć zadanie Cień Sentinax, które rozpoczyna się przez Broken Sentinax Beacon, który spada z wrogów znajdujących się w obszarze Sentinax. Za każdym razem, gdy znajdziesz się na tym samym obszarze, co Sentinax, otrzymasz buff The Shadow of the Sentinax, który pozwala Ci na plądrowanie sygnalizatorów Sentinax. Sentinax zmienia lokalizację mniej więcej co 3 godziny.

O serwisie

Interesujesz się nowościami technologicznymi? Jesteś ciekawy najnowszych rozwiązań sprzętów elektrycznych? A może chcesz kupić nowy sprzęt do swojego domu? Nie ważne, czy potrzebujesz nowego komputera, telewizora, sokowirówki, czy po porostu jesteś zainteresowany nowościami. Sprawdź nasze opinie i recenzje, które pomogą Ci w wyborze oraz poszerzą Twoje horyzonty!

Śledź nas i sprawdzaj na bieżąco nasze publikacje.