Lata doświadczeń w biznesie

Najlepsze komputery all-in-one 2020

Najlepsze komputery all-in-one 2020

Najlepsze komputery typu "wszystko w jednym" zapewniają moc, której potrzebujesz, bez konieczności używania dużej ilości wieży czy plątaniny kabli. Przetestowaliśmy ponad tuzin komputerów typu all-in-one (zarówno komputerów z systemem Windows, jak i Apple iMac), aby znaleźć najlepsze kombinacje komputerów stacjonarnych i monitorów, jakie można kupić.

Komputery stacjonarne All-in-one to świetny środek ciężkości dla tych, którzy szukają wspaniałego domowego komputera - zajmują mniej miejsca niż tradycyjne wieże i oferują więcej miejsca na ekranie niż nawet największe laptopy. Te unikalne systemy pakują swoje komponenty, porty i monitory w jedną całość, dzięki czemu można je łatwo umieścić na biurku, podłączyć i zabrać do pracy (lub zabawy).

Recenzowane przez nas komputery typu "wszystko w jednym" są często najlepiej przystosowane do konkretnych zastosowań, takich jak edycja zdjęć i wideo lub zadania wymagające profesjonalizmu, ale bardziej przystępne cenowo jednostki są świetnymi wszechstronnymi wykonawcami, zapewniając coś dla każdego członka rodziny, niezależnie od tego, czy są to dzieci wykonujące prace szkolne, czy rodzice próbujący wykonać jakąś pracę lub zorganizować rodzinny album fotograficzny. Cokolwiek zechcesz z komputera stacjonarnego, jeden z najlepszych komputerów typu all-in-one jest w stanie sprostać temu zadaniu.

Jakie są najlepsze komputery all-in-one?

Najlepszym testowanym przez nas komputerem all-in-one jest Asus Zen AiO Pro Z240IE, który łączy w sobie elegancki wygląd ze wspaniałym 4-karatowym wyświetlaczem i dyskretną kartą graficzną. Jest on również wyposażony w takie funkcje, jak szybkie złącze USB-C i wejście HDMI, które pozwala używać go jako monitora jeszcze długo po zakupie kolejnego komputera.

Jeśli szukasz czegoś tańszego, naszym wyborem jest Acer Aspire Z24, który oferuje wspaniały komputer All-in-One w cenie poniżej 1000 USD. Oprócz przystępnej ceny, ten elegancki komputer typu all-in-one jest wyposażony w sześciordzeniowy procesor Intel Core i7, który zapewnia mnóstwo mocy do wykonywania wszystkich zadań - od prac domowych po profesjonalne.

Unowocześniony Apple iMac z wyświetlaczem 5K Retina Display (27 cali) to nadal najlepszy komputer typu all-in-one do edycji zdjęć i filmów, a także fantastyczny system dookoła, dzięki klasycznej konstrukcji komputera iMac i nowemu sprzętowi, który zwiększa wydajność procesora głównego i procesora graficznego, zapewniając doskonałą moc do wszystkich Twoich zadań. Szczególnie dobrze nadaje się do edycji zdjęć i wideo, ale Apple iMac sprawdzi się równie dobrze w każdym domu i biurze.

Najlepszy komputer typu all-in-one dla artystów nie ma jednak nic lepszego niż Microsoft Surface Studio 2, który zapewnia użytkownikom przestronny ekran dotykowy z najlepszą w swojej klasie obsługą pióra, a wszystko to rozmieszczone jest w sposób zapewniający optymalny komfort. Ekran z zawiasami spada pod niskim kątem, naśladując nachylenie stołu kreślarskiego artysty i łącząc go z doskonałym sprzętem do przetwarzania i grafiki.

Aby zapewnić sobie niezrównaną moc, wystarczy spojrzeć na Apple iMac Pro, który jest najlepszą komputerową stacją roboczą typu all-in-one dla profesjonalistów. Wysokiej klasy procesory i grafika z certyfikatem ISV są połączone z szybką pamięcią masową i maksymalnie 128 GB pamięci, co zapewnia nieprzerwane połączenie mocy i możliwości.

Najlepsze komputery typu all-in-one roku 2020

1. Asus Zen AiO Pro Z240IE

Najlepszy komputer typu all-in-one

Asus Zen AiO Pro Z240IE zapewnia mocną obróbkę, dyskretną grafikę i piękny 4-kilogramowy ekran dotykowy, a wszystko to w stylowym, a zarazem przystępnym cenowo wykonaniu. Wyposażony w procesor Intel Core i7-7700T i kartę graficzną Nvidia GeForce 1050, ten stylowy komputer typu all-in-one zapewnia dużą wydajność dla wszystkich rodzajów zastosowań, od prac szkolnych po podstawowe gry. Wygląda też spektakularnie, dzięki eleganckiej konstrukcji i wspaniałemu wyświetlaczowi 4K.

A dzięki dużemu wyborowi portów mamy możliwość podłączenia wszystkich naszych urządzeń peryferyjnych, nawet urządzeń USB-C. Jest też wejście HDMI, które umożliwia korzystanie z systemu jako monitora, gdy zdecydujesz się na modernizację komputera do nowego. Wyświetlacz może być jaśniejszy, ale ogólnie jest to najlepszy komputer all-in-one na podstawie naszych testów.

2. Acer Aspire Z24

Najlepsza wartość komputera all-in-one

Acer Aspire Z24 jest naszym wyborem jako najlepszy komputer All-in-One dla niedrogich klientów, ponieważ oferuje zaskakującą moc i kilka nieoczekiwanych funkcji, a wszystko to za mniej niż 1000 dolarów. Elegancko wyglądający komputer All-in-One wyróżnia się dużą mocą obliczeniową dzięki sześciordzeniowemu procesorowi Intel Core i7, a także dużą ilością pamięci masowej, w tym 16 GB pamięci Intel Optane.

Z24 posiada również kilka przyzwoitych funkcji, takich jak matowe wykończenie ekranu dotykowego, trzy porty USB i jeden port USB-C do podłączenia akcesoriów. Jest też wejście HDMI, które umożliwia korzystanie z pulpitu jako monitora. Jest nawet wyposażony w napęd DVD, jeśli nadal go potrzebujesz. Efektem końcowym jest przyzwoita, wszechstronna wydajność dla całej rodziny. Ale Aspire Z24 ma jeszcze jedną sztuczkę w rękawie, z wbudowaną obsługą Amazon Alexa i zintegrowanymi mikrofonami dalekiego zasięgu, co daje całą gamę funkcji interakcji głosowej.

3. Apple iMac z wyświetlaczem 5K Retina Display (27 cali)

Wspaniały komputer typu all-in-one do edycji zdjęć i wideo

27-calowy iMac Apple z wyświetlaczem Retina 5K to najlepszy komputer typu all-in-one do montażystów zdjęć i wideo, dzięki wspaniałemu wyświetlaczowi i dużej wydajności, ale także doskonały wybór dla każdego, kto chce mieć sprawny komputer stacjonarny. Filmy i zdjęcia wyglądają olśniewająco realistycznie na 27-calowym, 5-kilometrowym ekranie komputera iMac, który maksymalnie wykorzystuje imponującą rozdzielczość 5120 x 2880.

Dzięki wydajnemu procesorowi Intel Core i7 7. generacji komputer iMac zawstydził konkurencję w naszych testach porównawczych, uzyskując jedne z najlepszych wyników tej strony komputera iMac Pro. A grafika AMD Radeon Pro w komputerze oferuje mnóstwo mocy obliczeniowej, która pozwoli Ci sprostać każdemu zadaniu związanemu z edycją. Nawet pamięć masowa charakteryzuje się wysoką wydajnością, a dysk SSD zapewnia niewiarygodnie szybki transfer plików. Pomimo nowych ulepszeń, najnowszy iMac zachowuje swoją oszałamiająco smukłą konstrukcję, a w jego skład wchodzą Magic Mouse i Magic Keyboard firmy Apple.

4. Microsoft Surface Studio 2

Najlepszy komputer all-in-one dla artystów

Microsoft Surface Studio 2 to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto zajmuje się sztuką cyfrową, dzięki wspaniałemu ekranowi dotykowemu, który spada nisko, zapewniając wygodę podczas dotykania i używania pióra. Lepszy niż 4K wyświetlacz wygląda niesamowicie, ekran dotykowy obsługuje zarówno pióro Surface Pen, jak i Surface Dial, a jego konstrukcja jest najwyższej klasy. Sama konstrukcja sprawia, że jest to najlepszy ekran dotykowy all-in-one do rysowania, ale dodanie najlepszej w swojej klasie obsługi pióra podnosi go o kolejny poziom.

Uaktualniona wersja Surface Studio 2 zapewnia lepszą jakość przetwarzania i grafiki, przełącza się na dyski typu all-solid-state do przechowywania danych i otrzymuje jeszcze lepszą wersję wyświetlacza PixelSense, która oferuje większą jasność i kontrast. Jest to jeden z najlepszych komputerów typu all-in-one, jakie widzieliśmy, a także nasz najlepszy wybór dla twórców multimediów i artystów.

5. Apple iMac Pro

Najlepszy komputer typu all-in-one dla profesjonalistów

Jeśli chodzi o komputery typu "wszystko w jednym", to po prostu nie mają one większej mocy. Apple iMac Pro odzyskuje tytuł Pro z o wiele większą mocą obliczeniową i graficzną niż jakikolwiek konsument kiedykolwiek będzie potrzebował, co sprawia, że jest idealnym uzupełnieniem profesjonalnego studia wideo, stanowiska inżynierii dźwięku czy biura architektonicznego.

Wyposażona w 10 rdzeniowy procesor Intel Xeon, grafikę klasy stacyjnej i 128 GB pamięci RAM, ta maszyna to czysta moc. Co więcej, iMac Pro jest wyposażony w anodowane na chłodno wykończenie w kolorze szarości przestrzeni. Możesz nawet dopasować do niego klawiaturę Apple Magic Keyboard i mysz Magic Mouse lub touchpad. To najlepszy komputer typu all-in-one dla każdego, kto chce zachować elegancką konstrukcję komputera iMac, ale potrzebuje dużej mocy w stacji roboczej.

O serwisie

Interesujesz się nowościami technologicznymi? Jesteś ciekawy najnowszych rozwiązań sprzętów elektrycznych? A może chcesz kupić nowy sprzęt do swojego domu? Nie ważne, czy potrzebujesz nowego komputera, telewizora, sokowirówki, czy po porostu jesteś zainteresowany nowościami. Sprawdź nasze opinie i recenzje, które pomogą Ci w wyborze oraz poszerzą Twoje horyzonty!

Śledź nas i sprawdzaj na bieżąco nasze publikacje.