Lata doświadczeń w biznesie

Najlepsze telefony w 2020 r.

Najlepsze telefony w 2020 r.

Najlepsze telefony zapewniają świetne aparaty fotograficzne, wydajność potrzebną do wielozadaniowości i wytrzymałość pozwalającą przetrwać cały dzień. Ale w tej kategorii na pewno nie jest to jeden rozmiar pasujący do wszystkich.

Dlatego rekomendując najlepsze telefony uwzględniamy wszystkie rodzaje kupujących i ich potrzeby. Niektórzy mogą woleć mieć największy możliwy wyświetlacz wraz z najbardziej zaawansowanymi specyfikacjami. A inni są zadowoleni z solidnego telefonu średniego zasięgu, który dostarcza wszystkie podstawowe informacje bez poczucia, że jest tani.

Jednymi z największych trendów w dziedzinie telefonów są obecnie telefony składane i 5G. Nie jesteśmy jeszcze sprzedawani w telefonach składanych, ponieważ nadal istnieją obawy co do trwałości tych typów urządzeń i są one bardzo drogie. Jesteśmy wyżej w przypadku telefonów 5G, ponieważ sieci w końcu zaczynają się zapełniać i osiągają imponujące prędkości.

Inną tendencją jest to, że ceny telefonów pełzają w górę dla telefonów flagowych, jak najnowsza linia Samsung Galaxy S20 zaczyna się od $999 i idzie do $1.399. Ale istnieje również wiele cenowych telefonów, zwłaszcza odblokowanych, które będą działać na każdym nośniku. Nasza lista najlepszych telefonów ma coś dla każdego.

Jakie są najlepsze telefony?

Na podstawie naszych testów, iPhone 11 jest najlepszym telefonem dla większości ludzi, ponieważ robi świetne zdjęcia, ma jasny wyświetlacz i oferuje długą żywotność baterii. Ci, którzy są skłonni do rozchlapywania się, powinni sprawdzić iPhone'a 11 Pro Max, który oferuje teleobiektyw, bardziej kolorowy wyświetlacz OLED i jeszcze większą wytrzymałość.

Jeśli chodzi o telefony z systemem Android, nasz top pick to Samsung Galaxy S20 Plus i Samsung Galaxy S20. Oba oferują gładkie wyświetlacze 120Hz, możliwość 5G i ulepszone kamery, które robią lepsze zdjęcia w każdych warunkach oświetleniowych. Podoba nam się również Samsung Galaxy S20 Ultra, który dodaje 10x bezstratny zoom, ale za 1.399 dolarów, że telefon premium jest tylko dla użytkowników energii.

Najlepsze tańsze telefony z systemem Android, w tym OnePlus 7T, który zaczyna się poniżej 600 dolarów, oraz Google Pixel 3a (poniżej 400 dolarów). Oto najlepsze telefony na rynku właśnie teraz.

Najlepsze telefony, jakie możesz dzisiaj kupić

1. iPhone 11

Najlepszy telefon dla większości ludzi

Najlepszy telefon dla osób, które nie chcą wydać pakiet, iPhone 11 ma zabójcze podwójne kamery i tańsze niż iPhone 11 Pro. Za bardzo rozsądną cenę 699 dolarów, iPhone 11 oferuje zadziwiająco dobre zdjęcia w słabym oświetleniu w trybie nocnym, a także nowy ultra-szeroki obiektyw, który pozwala zmieścić się w większej liczbie obiektów lub sceny z jego 120-stopniowym polem widzenia. Osobom, które nie mają problemów z poruszaniem się w terenie, udostępniono również poważny upgrade - aparat 12-MP, który automatycznie przełącza się na szerszy widok po przełączeniu telefonu w tryb krajobrazowy.

6,1-calowy wyświetlacz LCD w iPhone'ie 11 nie jest OLED-great, ale jest kolorowy i jasny. Niesamowity procesor A13 Bionic, długa żywotność baterii i wybór sześciu kolorów sprawiają, że iPhone 11 zwycięża.

2. iPhone 11 Pro Max

Najbardziej wszechstronny iPhone dla fotografów

Najlepszy iPhone jest również najlepszym telefonem, jaki można kupić na okres. iPhone 11 Pro Max wyprzedził konkurencję z systemem Android, stając się najlepszym telefonem z aparatem fotograficznym, dzięki nowemu trybowi nocnemu, który zapewnia znacznie lepsze zdjęcia w słabym oświetleniu i wszechstronnemu obiektywowi o ultraszerokiej szerokości. Dodatkowo, ulepszony tryb Smart HDR daje Ci doskonałe portrety. Firma Apple podniosła również poprzeczkę w zakresie jakości wideo dzięki rozszerzonemu zakresowi dynamiki i płynnej stabilizacji kinematograficznej.

iPhone 11 Pro Max oferuje również najszybszy jak dotąd procesor z układem A13 Bionic, bardziej wytrzymałą konstrukcję i 6,5-calowy wyświetlacz OLED tak jasny, że inne telefony wyglądają na ponure. Żałuję, że Apple nie oferuje więcej niż 64 GB pamięci masowej, ale po dodaniu prawie 12 godzin pracy na baterii, szybkiego ładowania i bardziej wciągającego dźwięku masz prawie idealny smartfon.

3. Samsung Galaxy S20 Plus

Najlepszy telefon z systemem Android

Samsung ma trzy silne telefony w swojej linii Galaxy S20, ale Galaxy S20 Plus jest tym, który zajmuje najwyższe miejsce na naszej liście najlepszych telefonów, ponieważ oferuje najlepszy ogólny zestaw funkcji za pieniądze. Otrzymujesz wspaniały 6,7-calowy wyświetlacz z jedwabiście gładkim 120Hz odświeżania, 5G łączność i szybki procesor Snapdragon 865, plus stosunkowo długi czas pracy na baterii (co najmniej w trybie 60Hz). Jedynymi brakującymi funkcjami w porównaniu z wyższej klasy Galaxy S20 Ultra są aparat fotograficzny o rozdzielczości 108MP i mocniejszy zoom kosmiczny - większość ludzi będzie chciała zaoszczędzić 200 dolarów, decydując się na Galaxy S20 Plus za 1 199 dolarów.

Jest to szczególnie ważne, ponieważ Galaxy S20 Plus posiada kilka całkiem imponujących aparatów fotograficznych. Nowe czujniki rejestrują jasne i kolorowe zdjęcia, a 3-krotny bezstratny zoom jest potężniejszy od tego, co oferuje iPhone 11 Pro Max. Zwykły Galaxy S20 Plus jest dobrym wyborem za 1999 dolarów, jeśli wolisz mniejszy wyświetlacz. Ale jeśli chcesz duży ekran i przyszłościowy 5G na lata, to pokochasz Galaxy S20 Plus.

4. OnePlus 7T

Fantastyczny telefon z systemem Android w dobrej cenie.

OnePlus 7T jest łatwo jednym z najlepszych telefonów Android roku, zwłaszcza pod względem wartości. Bardzo przystępna cena 599 dolarów daje szybki procesor Snapdragon 855 Plus, 6,5-calowy ekran AMOLED z bardzo płynną częstotliwością odświeżania 90Hz oraz potrójny system kamer, który może wisieć z iPhone'em 11 i najlepszymi telefonami z systemem Android. Życzymy sobie, aby bateria 7T trwała dłużej, ale ładuje się dość szybko. Ogólnie rzecz biorąc, OnePlus 7T to kradzież. Istnieje również nowy model OnePlus 7T Pro 5G dla tych, którzy chcą skorzystać z nowej sieci 5G firmy T-Mobile.

O serwisie

Interesujesz się nowościami technologicznymi? Jesteś ciekawy najnowszych rozwiązań sprzętów elektrycznych? A może chcesz kupić nowy sprzęt do swojego domu? Nie ważne, czy potrzebujesz nowego komputera, telewizora, sokowirówki, czy po porostu jesteś zainteresowany nowościami. Sprawdź nasze opinie i recenzje, które pomogą Ci w wyborze oraz poszerzą Twoje horyzonty!

Śledź nas i sprawdzaj na bieżąco nasze publikacje. 

Warto zobaczyć