Lata doświadczeń w biznesie

Najlepsze kamery bezpieczeństwa domowego w 2020 r.

Najlepsze kamery bezpieczeństwa domowego w 2020 r.

Jeśli szukasz najlepszej kamery bezpieczeństwa w domu, masz wiele opcji, z których wiele kosztuje mniej niż 100 dolarów. Jest to zarówno dobre, jak i złe; istnieje wiele wspaniałych modeli budżetowych, ale jest też tak samo wiele, które mają rozmyte wideo i ograniczone funkcje. Więc dobrze jest zrobić swoje badania przed zakupem kamery bezpieczeństwa.

Poza zapewnieniem wysokiej jakości obrazu w dzień i w nocy, najlepsze kamery bezpieczeństwa w domu są łatwe do skonfigurowania; mogą przesyłać strumieniowo obraz wideo do telefonu, tabletu lub komputera, a także wysyłać alerty, jeśli wykryją ruch lub głośne dźwięki. Większość kamer zapewnia również widzenie w nocy i automatyczne nagrywanie aktywowane ruchem, a niektóre mają nawet wbudowane głośniki, dzięki czemu można rozmawiać z każdym, kogo się widzi, lub włączyć alarm.

Niektóre z najlepszych kamer ochrony domowej można podłączyć do innych produktów, takich jak inteligentne zamki i inteligentne oświetlenie. Tak więc, na przykład, jeśli kamera wykryje ruch, może automatycznie włączyć oświetlenie, aby odstraszyć intruzów lub powitać gości.

Jakie są najlepsze kamery ochrony domowej?

Po przetestowaniu dziesiątków opcji przewodowych i bezprzewodowych, najlepszą kamerą bezpieczeństwa domowego jest Arlo Q (149 USD). Nagrywa ona wideo w wysokiej rozdzielczości, 1080p zarówno w dzień jak i w nocy. Co więcej, okazało się, że oprogramowanie i aplikacja Arlo jest jednym z najlepszych wśród kamer bezpieczeństwa w domu, oferując szeroki zakres funkcji konfigurowalnych w intuicyjnym formacie. I choć Arlo Q ma siedem dni darmowej pamięci masowej w chmurze, jeśli chcesz mieć więcej pamięci masowej - a także dodatkowe funkcje, takie jak dostosowywane strefy ruchu - plan abonamentowy Arlo jest jedną z najbardziej przystępnych cenowo kamer ochrony domowej, które testowaliśmy. Jednak Arlo Q musi być podłączona do gniazdka sieciowego.

Jeśli szukasz w pełni bezprzewodowego, zasilanego bateryjnie urządzenia, naszą ulubioną kamerą bezpieczeństwa domowego jest Arlo Pro 2. Podobnie jak Arlo Q, Arlo Pro 2 rejestruje obraz wideo w rozdzielczości 1080p, ma możliwość prowadzenia rozmów w dwóch kierunkach, a akumulator może wystarczyć nawet na sześć miesięcy.

Jeśli szukasz czegoś poniżej 100 dolarów, najlepsza kamera bezpieczeństwa w domu dla tych, na budżet jest Wyze Cam 1080p, który kosztuje około 25 dolarów, ale ma zaskakującą liczbę funkcji w cenie i daje 14 dni toczenia pamięci masowej w chmurze za darmo.

Pierścień niedawno uruchomiony nowy Control Center w jego aplikacji, która daje klientom większą widoczność do prywatności i kontroli bezpieczeństwa. Ponadto, Ring uczynił dwuczynnikowe uwierzytelnianie obowiązkowe dla wszystkich użytkowników; oto jak korzystać z Ring Control Center.

Najlepsze domowe kamery bezpieczeństwa, jakie można dziś kupić

1. Arlo Q

Najlepsza kamera bezpieczeństwa w domu ma przystępną cenę, wysoką jakość wideo i wiele funkcji.

Dzięki najwyższej jakości wideo, doskonałej detekcji ruchu, elastycznemu planowaniu i intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, Arlo Q byłby pretendentem do miana naszej najlepszej kamery bezpieczeństwa domowego, nawet bez jej bardzo hojnego podstawowego planu subskrypcji w chmurze, który daje Ci tygodniowe nagrania za darmo. Arlo Q w kształcie kwadratu musi być podłączony do gniazdka elektrycznego i nie jest wodoodporny, ale jest to najlepsza kamera do monitorowania wnętrza Twojego domu lub mieszkania.

Jeśli chcesz zapisać filmy przez dłuższy okres czasu - plus dodatkowe funkcje, takie jak konfigurowalne strefy ruchu - wtedy będziesz musiał wykupić abonament na jeden z planów Arlo pamięci masowej w chmurze, które zaczynają się od 3 dolarów miesięcznie za jedną kamerę, lub 10 dolarów miesięcznie za maksymalnie pięć kamer, i daje Ci 30 dni toczenia pamięci masowej w chmurze.

2. Kamera Wyze Cam 1080p

Ten aparat kosztuje mniej niż 30 dolarów, a jednocześnie oferuje mnóstwo funkcji

Nie daj się zwieść niskiej cenie; Wyze Cam 1080p to najlepsza kamera bezpieczeństwa w domu dla osób o ograniczonym budżecie. Jak sama nazwa wskazuje, może nagrywać wideo w rozdzielczości 1080p, i choć jakość nie jest taka sama jak w Arlo Q, to jednak jest wystarczająco ostra, aby zobaczyć, kto tam jest.

Nie ma usługi subskrypcji, ale Wyze Cam 1080p posiada dwa tygodnie bezpłatnej pamięci masowej w chmurze - choć czas nagrań jest ograniczony do 14 sekund - a także gniazdo karty microSD, z którego można korzystać w celu umożliwienia ciągłego nagrywania i tworzenia filmów poklatkowych. Dzięki dodatkowemu modułowi można podłączyć tę kamerę do czujników ruchu i inteligentnych żarówek Wyze, a także do urządzeń typu smarthome innych producentów z Alexa i Google Assistant.

3. Arlo Pro 2

Taniejsza kamera wewnętrzna/zewnętrzna zasilana bateryjnie, która nadal oferuje bardzo dobrą jakość obrazu.

Podobnie jak starsze rodzeństwo Arlo Pro, Arlo Pro 2 posiada funkcję detekcji ruchu, widzenia nocnego i domofonu, ale Pro 2 ma wyższą rozdzielczość (1080p vs. 720p) i szersze pole widzenia 130 stopni. Arlo Pro 2 może być zasilany z baterii i może pracować nawet do sześciu miesięcy bez konieczności jej doładowywania. Posiada zarówno mikrofon jak i głośnik, dzięki czemu można rozmawiać z każdym, kogo widzi się przed kamerą.

Dostaniesz również hojny plan subskrypcji chmury Arlo, który oferuje siedem dni materiału filmowego za darmo, chociaż tracisz na niektórych funkcjach, takich jak dostosowane strefy ruchu. Plany abonamentowe zaczynają się od 3 dolarów miesięcznie za pojedynczą kamerę, a dostaje się 30 dni toczenia pamięci masowej w chmurze, zbyt. Jest to najlepsza kamera bezpieczeństwa w domu dla tych, którzy chcą mieć doskonały obraz wideo w rozsądnej cenie.

O serwisie

Interesujesz się nowościami technologicznymi? Jesteś ciekawy najnowszych rozwiązań sprzętów elektrycznych? A może chcesz kupić nowy sprzęt do swojego domu? Nie ważne, czy potrzebujesz nowego komputera, telewizora, sokowirówki, czy po porostu jesteś zainteresowany nowościami. Sprawdź nasze opinie i recenzje, które pomogą Ci w wyborze oraz poszerzą Twoje horyzonty!

Śledź nas i sprawdzaj na bieżąco nasze publikacje. 

Warto zobaczyć