Lata doświadczeń w biznesie

Minione wzory płytek łazienkowych marki Opoczno

Minione wzory płytek łazienkowych marki Opoczno

Opoczno – producent płytek podłogowych z tradycją

Opoczno to firma, która funkcjonuje na rynku już od wielu lat. Pierwsze płytki podłogowe przedsiębiorstwo wyprodukowało już przed 1900 r., gdy firma działała jako spółka akcyjna o nazwie "Dziewulski i Lange” i dysponowała kilkoma budynkami produkcyjnymi. Działalność bazująca na wysokiej klasy materiałach przeznaczonych do tworzenia kafelków była prawdziwą innowacją na skalę całego kraju. Znakiem rozpoznawczym wyrobów była także różnorodność kolorystyczna. To wszystko sprawiło, że płytkami marki Opoczno wykładano podłogi nawet w tak istotnych instytucjach, jak kościoły i teatry. Warto podkreślić, że zastosowane wtedy kafelki aż do dziś znajdują się w nienaruszonym stanie, pomimo intensywnego procesu eksploatacji, któremu są regularnie poddawane. Przedsiębiorstwo zostało docenione nie tylko przez konsumentów, którzy obdarzyli je zaufaniem ale i przez znawców z branży. Opoczno może pochwalić się szeregiem nagród takich jak "Perła Ceramiki UE” czy Laur Konsumenta.

Uniwersalne płytki Opoczno idealne do różnego rodzaju remontów

Płytki podłogowe marki Opoczno to połączenie funkcjonalności, solidnego wykonania i imponujących walorów estetycznych. Widoczne są w nich inspiracje aktualnymi trendami, a bogactwo wzorów, kolorów, tekstur i wielkości sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Taka różnorodność oferty sprawia, że kafelki tego polskiego przedsiębiorstwa mogą być wykorzystywane zarówno podczas urządzania własnego mieszkania i domu, jak i do pokrycia tarasu, schodów zewnętrznych czy basenu. Aktualny asortyment Opoczna można podzielić ze względu na pomieszczenia, do których produkty są przeznaczone. Znajdziemy tam więc płytki podłogowe do:

  • salonu
  • kuchni
  • łazienki
  • na balkon
  • na taras

Specjalnymi kategoriami są płytki podłogowe mozaikowe, imitujące marmur oraz te drewnopodobne.

Unikalny charakter produktów Opoczno

Opoczno to marka, która udowadnia, że można łączyć ducha nowoczesności z tradycją. Bardzo dużo kafelków kwadratowych ma powierzchnię pokrytą geometrycznymi wzorami, które są w stanie optycznie powiększyć pomieszczenie i podkreślić jego wyjątkowy charakter. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się także prostokątne płytki podłogowe, które doskonale imitują drewniane panele i dzięki temu wspaniale sprawdzają się w salonach i sypialniach tworząc wrażenie ciepła i przytulnego nastroju. Miłośnicy oryginalnych rozwiązań będą zachwyceni kafelkami mozaikowymi złożonymi z wielu małych elementów. Wyłożona nimi podłoga będzie ozdobą samą w sobie.

Linia płytek Opoczno Quenos

Kolekcja płytek o nazwie Opoczno Quenos to nowe spojrzenie na beton. Ten materiał, uważany przez większość osób za nieciekawy i przewidywalny, marka prezentuje w niezwykle intrygujący sposób. Na szczególną uwagę zasługują płytki gresowe Grand Concept Quenos oraz błyszczące płytki Lappato. Niezależnie od tego, czy sięgniemy po kafelki o matowym czy lśniącym wykończeniu, będą się one nienagannie prezentowały we wnętrzach – zarówno na podłodze, jak i na ścianach. Najnowsza technologia produkcji sprawia, że produkty Opoczno łączą w sobie różne formaty. Są odporne na mróz i występują w czterech odcieniach szarości. Klienci zainteresowani kolekcją Grand Concept Quenos mogą wybierać spośród płytek o następujących rozmiarach:

  • 119,8x119,8 cm
  •  59,8x119,8 cm
  •  79,8x79,8 cm
  •  59,8x59,8 cm
  •  29,8x59,8 cm

Dopełnieniem kolekcji są mozaiki, cokoły oraz stopnice.

https://modnalazienka.pl/

O serwisie

Interesujesz się nowościami technologicznymi? Jesteś ciekawy najnowszych rozwiązań sprzętów elektrycznych? A może chcesz kupić nowy sprzęt do swojego domu? Nie ważne, czy potrzebujesz nowego komputera, telewizora, sokowirówki, czy po porostu jesteś zainteresowany nowościami. Sprawdź nasze opinie i recenzje, które pomogą Ci w wyborze oraz poszerzą Twoje horyzonty!

Śledź nas i sprawdzaj na bieżąco nasze publikacje.