Lata doświadczeń w biznesie

Czy opłaca się zaopatrzyć w stację uzdatniania wody z obsługą smartfona?

Czy opłaca się zaopatrzyć w stację uzdatniania wody z obsługą smartfona?

WiFi staje się coraz bardziej popularne do sterowania urządzeniami w naszych domach. Nowoczesne stacje uzdatniania wody są obecnie częścią tej sieci. Można nimi sterować zdalnie za pomocą dedykowanych aplikacji na smartfony i tablety. Jakie są tego korzyści?

Stacja uzdatniania wody jest niezbędnym urządzeniem w każdej kotłowni. Filtruje wodę do odpowiedniego poziomu twardości, pozbawioną niepożądanych związków, zapachu czy koloru. Dostęp do niej mają domowe krany. Nowoczesne stacje uzdatniania wody wyposażone są w moduł WiFi. Dzięki temu łączą się z domowym Internetem i mogą być obsługiwane z dowolnego smartfona lub tabletu.

Stacja uzdatniania wody pod kontrolą

Połączenie systemu uzdatniania wody z aplikacją mobilną daje użytkownikom dużą wygodę w obsłudze urządzenia. Dzięki aplikacji mobilnej użytkownik ma dostęp do wszystkich informacji dotyczących pracy przydomowej stacji uzdatniania wody z poziomu swojego smartfona. Jest ona dostępna niemal zawsze. W panelu kontrolnym aplikacji możemy sprawdzić, czy system uzdatniania wody działa sprawnie, jak aktualnie utrzymywany jest poziom soli oraz ile czasu zajmie nam napełnienie zbiornika. Dzięki aplikacji możemy z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie dostosować ustawienia i uruchomić regenerację stacji uzdatniania.

Oszczędność wody w domu

Za pośrednictwem aplikacji mobilnej będziemy mieli szybki i łatwy dostęp do informacji o naszym zużyciu wody: dziennym, miesięcznym i rocznym. Dane te możemy porównywać za pomocą przejrzystych wykresów w panelu głównym. Te funkcjonalności pozwolą nam nie tylko zaspokoić ciekawość, ile wody wypijamy w domu, ale także podejmować bardziej świadome decyzje o tym, jak z niej korzystamy. Aplikacja pozwala na interpretację danych i wyciąganie odpowiednich wniosków. Możemy obliczyć koszt wody, określić ile będzie kosztować oraz sprawdzić poprawność administracyjnych wyliczeń znając rzeczywiste zużycie wody.

Więcej na temat urządzeń uzdatniających wodę oraz zalet picia filtrowanej wody znajdziesz na https://zdrowah2o.pl/

Smartfon

Ważne informacje dla Twojego smartfona

Za pośrednictwem aplikacji dostępna będzie również zdalna obsługa stacji uzdatniania wody. Dzięki temu będziemy informowani o ważnych wydarzeniach, np.

  • Niski poziom soli (zbliża się dzień napełnienia zbiornika), dzięki czemu możemy zawczasu zgromadzić zapasy tabletek solnych.
  • Nadmierne zużycie wody (w porównaniu z poprzednimi okresami), co pozwoli Państwu podjąć odpowiednie kroki w celu zmniejszenia zużycia wody w domu.
  • Ciągły przepływ wody może wskazywać na nieszczelność. Możemy szybko zlokalizować wyciek i naprawić go, zanim spowoduje dalsze szkody.
  • W zależności od Twoich preferencji, możesz również otrzymywać te informacje za pośrednictwem wiadomości tekstowych lub e-mail. Dzięki temu będziemy mogli śledzić wszystkie ważne wydarzenia i mieć wszystko pod kontrolą.

Aplikacja jest kompatybilna ze wszystkimi stacjami uzdatniania wody. Aby korzystać ze wszystkich funkcji oferowanych przez aplikację mobilną, wystarczy ją pobrać, skonfigurować urządzenie i podłączyć je do sieci WiFi.

O serwisie

Interesujesz się nowościami technologicznymi? Jesteś ciekawy najnowszych rozwiązań sprzętów elektrycznych? A może chcesz kupić nowy sprzęt do swojego domu? Nie ważne, czy potrzebujesz nowego komputera, telewizora, sokowirówki, czy po porostu jesteś zainteresowany nowościami. Sprawdź nasze opinie i recenzje, które pomogą Ci w wyborze oraz poszerzą Twoje horyzonty!

Śledź nas i sprawdzaj na bieżąco nasze publikacje.