Lata doświadczeń w biznesie

Najlepsze cyfrowe ramki do zdjęć w 2020 r.

Najlepsze cyfrowe ramki do zdjęć w 2020 r.

Najlepsze cyfrowe ramki na zdjęcia pomogą Ci w pełni wykorzystać zdjęcia z podróży, spotkań rodzinnych i innych niezapomnianych chwil w życiu.

Większość cyfrowych ramek do zdjęć znajdziesz dziś link do najlepszych usług przechowywania zdjęć, takich jak Google Photos, Facebook, Instagram i Dropbox. Są one łatwe do skonfigurowania, dzięki czemu można łatwo zobaczyć wszystkie swoje zdjęcia na dynamicznym wyświetlaczu. Niektóre marki pozwalają nawet łączyć się z wieloma klatkami z jednej aplikacji i automatycznie wysyłać nowe zdjęcia na ekran za pośrednictwem poczty e-mail lub Wi-Fi.

Ramki te dostępne są w szerokim zakresie cen, rozmiarów, rozdzielczości i funkcji. Nie wszystkie są takie same, więc ważne jest, aby przed zakupem rozważyć wady i zalety każdej z nich. Oceniliśmy kilka najlepszych cyfrowych ramek do zdjęć, porównując jakość obrazu, łatwość obsługi, przechowywanie, integrację z mediami społecznościowymi, wartość i wiele innych, aby pomóc Ci dokonać wyboru.

Cyfrowe ramki na zdjęcia to świetny technologiczny i dekoracyjny prezent dla przyjaciół lub rodziny. Ale jeśli chcesz wydrukować swoje zdjęcia na trwałym nośniku, sprawdź nasze zestawienia najlepszych fotoksiążek i najlepszych kart zdjęć.

Zobacz wszystkie najlepsze cyfrowe ramki na zdjęcia poniżej.

Jakie są najlepsze cyfrowe ramki do zdjęć?

Spędziliśmy kilka godzin testując najlepsze cyfrowe ramki do zdjęć, aby określić, które modele zasługują na naszą rekomendację wśród dziesiątek opcji dostępnych na rynku.

W oparciu o nasze kryteria 15-calowa cyfrowa ramka na zdjęcia w chmurze Wi-Fi Pix-Star jest najlepszym wyborem dla większości osób. Za 199,99 dolarów nie jest ona tania, ale zapewnia duży i wyraźny wyświetlacz. Dzięki poręcznym funkcjom poczty elektronicznej i integracji z wszystkimi głównymi portalami społecznościowymi jest ona liderem na naszej liście najlepszych cyfrowych ramek na zdjęcia. Ponadto można odtwarzać transmisje muzyczne bezpośrednio z ramki, aby ustawić ścieżkę dźwiękową do pokazu slajdów.

Dla tych, którzy mają mniejszy budżet, Nix Advance Digital Photo Frame 8 inch Widecreen jest kolejną z najlepszych cyfrowych ramek do zdjęć i kosztuje 79,99 USD. Cyfrowa ramka bez wypełnienia jest na tyle kompaktowa, że można ją postawić na nocnym stoliku i oferuje wiele sposobów na dostosowanie odtwarzania zdjęć do własnych potrzeb. Zawiera nawet czujnik ruchu, który wyłącza autoodtwarzanie, gdy pomieszczenie jest puste, co pozwala oszczędzać energię.

8-calowa cyfrowa ramka na zdjęcia LCD Aluratek to jeszcze chłodniejsza ramka za 59,99 USD, co czyni ją doskonałym wyborem do wypełnienia całego domu fotomontażami. Włóż do ramki kartę SD lub dysk USB, wybierz styl przejścia i wyświetlaj zdjęcia od trzech sekund do godziny. Jest to jeden z prostszych produktów na tej liście najlepszych cyfrowych ramek na zdjęcia, więc możesz go uznać za prezent dla nietechnicznego członka rodziny.

Najlepsze cyfrowe ramki do zdjęć, które możesz dziś kupić

1. 15-calowa ramka na zdjęcia cyfrowe w chmurze Wi-Fi Pix-Star

Najlepsza cyfrowa ramka na zdjęcia

Najlepszą rzeczą w 15-calowej ramce na zdjęcia cyfrowe w chmurze Wi-Fi Pix-Star jest jej oszałamiająca jakość zdjęć. Dzięki proporcjom obrazu 4:3 na ekranie o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, zdjęcia są ostre, jasne i wyraźne. Ekran z podświetleniem LED można regulować w zależności od oświetlenia otoczenia pod kątem jasności, odcieni i kontrastu.

Pix-Star ma wiele inteligentnych dodatków: Można przesyłać transmisje z wielu międzynarodowych stacji radiowych, aby odtwarzać muzykę w ramach pokazu slajdów, a do dyspozycji jest wiele przejść umożliwiających dostosowanie prezentacji zdjęć do własnych potrzeb. Możesz także ustawić przypomnienia, skorzystać z wbudowanego kalkulatora i grać w proste łamigłówki, Sudoku i inne gry.

Ten gadżet pozwala połączyć do 25 klatek z jednego konta, gdzie można wysyłać i odbierać obrazy i wiadomości audio bezpośrednio do i z połączonych klatek. Możesz również przeglądać zdjęcia z albumów internetowych, w tym Google Photos i Facebook. Ramka oferuje 4 GB wbudowanej pamięci i obsługuje dyski kciukowe USB oraz karty aparatów SDHC/SDXC.

Ogólnie rzecz biorąc, Pix-Star to najlepsza cyfrowa ramka do zdjęć, jaką możesz kupić.

2. 8-calowa cyfrowa ramka na zdjęcia Nix Advance

Najlepsza wartość cyfrowej ramki na zdjęcia

Jako kompaktowa ramka na biurko lub stół końcowy, 8-calowa cyfrowa ramka na zdjęcia Nix Advance to jasny, kolorowy wybór wśród najlepszych cyfrowych ramek na zdjęcia. Jej tradycyjne proporcje obrazu 4:3, podświetlany diodami LED wyświetlacz pokazuje zdjęcia w realistycznych i odpowiednio nasyconych kolorach z wyraźnymi szczegółami. Tonacje skóry wyglądają naturalnie, a ramka pokazuje głęboką czerń na zdjęciach czarno-białych.

Czujnik ruchu pomaga w oszczędzaniu energii w 8-calowej cyfrowej ramce Nix Advance, dzięki czemu nie trzeba wyłączać urządzenia, gdy pomieszczenie jest puste. Akceptuje zarówno karty USB i SD/SDHC do wyświetlania pojedynczego zdjęcia, obracania pokazu slajdów lub wideo 720p.

Podoba nam się również poręczne wyświetlanie daty i godziny. Jest to subtelna funkcja, ale posiadanie tych informacji na pierwszy rzut oka jest zawsze przydatne.

3. Nix Advance Digital Photo Frame 10 cali Widecreen

Najlepsze do oglądania panoramicznego

Jeśli szukasz panoramicznej, cyfrowej ramki do zdjęć, w której można zapomnieć o złożoności konfiguracji Wi-Fi, kontroli Internetu i poczty elektronicznej, 10-calowa ramka Nix Advance jest właściwym wyborem dla Ciebie. To niedrogie urządzenie posiada wyświetlacz 1280 x 800, 16:10, na którym można podłączyć dołączoną pamięć USB lub własną kartę aparatu SD/SDHC z setkami zdjęć i wymieniać je do woli.

Podczas gdy 10-calowa ramka Nix Advance obsługuje tylko wideo 720p, nie jest to duża strata na 10-calowym ekranie i nie powinno Cię to zbytnio niepokoić. Pilot zdalnego sterowania pozwala regulować jasność ekranu, wybierać przejścia między pokazami slajdów oraz ustawiać daty, godziny i widżety kalendarza. Kolejna zaleta: Czujnik ruchu wyłącza ekran, gdy pomieszczenie jest puste, aby oszczędzać energię.

4. 8-calowa ramka Nix Advance Digital Photo Frame Szerokokątny ekran

Dobry kompaktowy wybór

Nix Advance 8-calowa cyfrowa ramka do zdjęć panoramicznych Nix Advance z wyświetlaczem 1280 x 800 16:10 jest przeznaczona dla tych, którzy szukają ramki na biurko lub stół, która zapewni doskonały widok panoramiczny. Jakość obrazu jest doskonała - kolory są naturalne, ale w pełni nasycone, co pozwala na oglądanie zdjęć i filmów z pamięci USB lub kart aparatów SD/SDHC, z różnymi kreatywnymi przejściami pokazów slajdów. Tony skóry wyglądają naturalnie, a ramka pokazuje głęboką czerń dla ujęć czarno-białych, dzięki czemu jest to jedna z najlepszych cyfrowych ramek na zdjęciach.

Czujnik ruchu wyłącza autoodtwarzacz, gdy pomieszczenie jest puste, a w wyznaczonych odstępach czasu można ustawić czas włączenia lub wyłączenia urządzenia. Pilot zdalnego sterowania zapewnia dostęp do całej nawigacji w menu czasowym, szczegółów pokazu slajdów i regulacji ekranu. Ładne dodatki, takie jak zegar i kalendarz, czynią ramkę bardziej użyteczną. Odtwarzanie wideo jest ograniczone do 15 sekund i jest optymalne przy rozdzielczości 720p.

O serwisie

Interesujesz się nowościami technologicznymi? Jesteś ciekawy najnowszych rozwiązań sprzętów elektrycznych? A może chcesz kupić nowy sprzęt do swojego domu? Nie ważne, czy potrzebujesz nowego komputera, telewizora, sokowirówki, czy po porostu jesteś zainteresowany nowościami. Sprawdź nasze opinie i recenzje, które pomogą Ci w wyborze oraz poszerzą Twoje horyzonty!

Śledź nas i sprawdzaj na bieżąco nasze publikacje.