Lata doświadczeń w biznesie

Hurom h100

Jednym z ważnych elementów zdrowej i zrównoważonej diety jest spożywanie naturalnych soków przygotowywanych na bazie świeżych lub mrożonych warzyw i owoców. Oczywiście, można to robić ręcznie lub z wykorzystaniem wyciskarek niskiej jakości dostępnych w popularnych sieciach marketów i internecie. Wiąże się to jednak z utratą dużej ilości witamin i substancji odżywczych. Stąd też o wiele lepszym pomysłem jest zainwestowanie w urządzenie Hurom h100 wyposażone w najnowszej generacji filtry zapobiegające zatrzymywaniu w nich drogocennych składników zawartych w owocach. 

Wyciskarka Hurom H100 – perfekcja i najwyższa jakość

Urządzenie Hurom H100 zostało wyposażone w innowacyjny, modułowy filtr. Składa się on z dwóch zasadniczych, nakładających się na siebie części. Tak więc jego zewnętrzny element stanowi membrana w całości wykonana z ultemu. Przy projektowania wewnętrznej części filtru producent postawił na tak zwane szkło akrylowe (PMMA). Co warte jeszcze zaznaczenia, element filtrujący urządzenia Hurom H100 został pozbawiony elementów metalowych - sprawia to, iż produkowane soki mogą być w pełni zdrowe, pozbawione niechcianych dodatków oraz klarowne. Jeśli chodzi o samą technologię wyciskania, to producent wybrał technologię wolnobrotową, która zapobiega nadmiernemu podgrzewaniu się wyciskanych produktów i tym samym utracie cennych składników w nich zawartych.

Urządzenie Hurom H100 jest dedykowane do wyciskania soków z warzyw i owoców świeżych oraz mrożonych o różnym stopniu twardości. Sprawia to, iż produkowane soki mogą być bardzo zróżnicowane, a tym samym dostarczać witamin i minerałów zawartych w różnych produktach. 

Spośród innych zalet oferowanej w naszym sklepie wyciskarki można wymienić łatwość czyszczenia. W odróżnieniu od innych urządzeń wyciskających Hurom H100 wystarczy rozebrać i przepłukać wodą. Nie jest konieczne wielominutowe mycie oraz korzystanie ze środków chemicznych. Cały proces czyszczenia zajmuje maksymalnie 5 minut. 

W naszym sklepie dostępne są aż 3 wersje kolorystyczne wyciskarki - platynowy, czarny oraz kolor wina. Pozwala to na wybranie urządzenia, które będzie pasowało do wystroju mieszkania i stanowiło jego dekorację. Należy bowiem zwrócić uwagę, iż producent w swoim sprzęcie postawił nie tylko na funkcjonalność i efektywność wyciskania soków, ale i bardzo ciekawy design. Wyciskarki Hurom H100 najlepiej jest szukać u oficjalnego dystryutora na https://hurompolska.pl/ >>  

Słowem zakończenia, urządzenie Hurom H100 to sprzęt, który łączy w sobie innowacyjną technologię, ekologię, łatwość obsługi oraz bardzo ciekawy design. W porównaniu do modeli poprzednich producent w znacznym stopniu uprościł proces czyszczenia filtrów urządzenia. Jak już wcześniej wspominaliśmy, czyszczenia wyciskarki polega wyłącznie na jej rozebraniu i dokładnym opłukaniu z pozostałości miąższu wyciskanych owoców lub warzyw. Intuicyjność i łatwość codziennej obsługi urządzenia docenią w szczególności osoby, które chcą prowadzić zdrowy tryb życia, ale jednocześnie nie chcą marnować dziesiątek godzin w kuchni, przygotowując posiłki i zmywając po nich naczynia. 

O serwisie

Interesujesz się nowościami technologicznymi? Jesteś ciekawy najnowszych rozwiązań sprzętów elektrycznych? A może chcesz kupić nowy sprzęt do swojego domu? Nie ważne, czy potrzebujesz nowego komputera, telewizora, sokowirówki, czy po porostu jesteś zainteresowany nowościami. Sprawdź nasze opinie i recenzje, które pomogą Ci w wyborze oraz poszerzą Twoje horyzonty!

Śledź nas i sprawdzaj na bieżąco nasze publikacje.