Lata doświadczeń w biznesie

Najlepsze telewizory w 2020 r.

Najlepsze telewizory w 2020 r.

Najlepsze telewizory wyglądają niesamowicie, brzmią świetnie i są pełne fajnych funkcji i treści. Ale jak znaleźć najlepszy telewizor dla siebie? I czy naprawdę znajdziesz wspaniały telewizor, który będzie pasował do Twojego budżetu? To może być zniechęcające, ale jesteśmy po Twojej stronie. W ciągu ostatniego roku przetestowaliśmy i przejrzeliśmy dziesiątki telewizorów, aby znaleźć najlepsze telewizory, jakie można kupić za każdą cenę.

Czy jest to mały drugi telewizor do kuchni lub garażu, czy też telewizor do kina domowego, który powali Twoje skarpetki, gdy odpalisz film w 4K, jesteśmy tu, aby pomóc z prawdziwymi radami, wyjaśnieniami dla wszystkich technicznych żargonów i dokładne, oparte na testach opinie, które pomogą Ci znać dobry telewizor od złego. Od inteligentnych telewizorów OLED i alternatyw OLED do 75-calowych bukłaków, a nawet telewizorów zewnętrznych, jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci znaleźć dobry telewizor.

I zawsze przychodzą nowe rzeczy. Sprawdź nasze ostatnie recenzje Vizio serii P Quantum X PX65-G1, nasz nowy ulubiony Vizio TV, lub Hisense H9F, zabójca Android TV. I rzućcie okiem na to, co nadejdzie w 2020 roku, z przewodnikami po nowych modelach LG, Samsung, Sony, TCL, Vizio, Philips i Hisense, wraz z każdym telewizorem Roku, który został ogłoszony.

Jakie są najlepsze telewizory?

Jeśli chcesz mieć to, co najlepsze, LG C9 OLED to nasz ulubiony telewizor 4K smart, który zapewnia wspaniałą jakość obrazu i prawdziwie inteligentny, inteligentny telewizor, a wszystko to w eleganckim stylu. Ale jest też wiele wspaniałych telewizorów 4K w przystępnej cenie.

Vizio serii M Quantum jest najlepszym 4-kilogramowym telewizorem za 1000 USD, zapewniającym najwyższej jakości wrażenia smart-telewizor i kwantową jakość obrazu. Telewizor TCL 6-Series Roku to kolejna zabójcza wartość, łącząca świetny 65-calowy telewizor z naszymi ulubionymi funkcjami inteligentnego telewizora, a wszystko to w dobrej cenie. A dla tych, którzy mają naprawdę ograniczony budżet, sprawdź telewizor Vizio serii V 50-calowy (V505-G9). Jest to najlepszy tani telewizor, sprzedający się za mniej niż 300 dolarów, ale musisz zadowolić się nieco mniejszym ekranem.

Jeśli nie ma problemu z pieniędzmi, telewizor OLED Sony Master Series A9G zapewnia najlepszą jakość obrazu i dźwięku, jaką można uzyskać, pokonując nawet pozostałe modele z naszej listy najlepszych telewizorów.

Telewizor Samsung Q90 QLED to także doskonały telewizor premium, a także nasza propozycja najlepszej na rynku alternatywy OLED. Jeśli chcesz mieć to samo udoskonalenie w kropce kwantowej za mniej, to naprawdę podoba nam się również Vizio Quantum X z serii P, nasz ulubiony model Vizio do tej pory.

I w końcu, jeśli szukasz czegoś bardziej wyspecjalizowanego, my też to mamy. Oto Insignia 43-calowa 4K Fire TV Edition, nasz ulubiony telewizor z napędem Amazonka. 75-calowy telewizor Sony X950G z systemem Android to nasz najlepszy wybór dla telewizorów większych niż 65 cali. A jeśli potrzebujesz czegoś do użycia na podwórku lub przy basenie, SunBriteTV Veranda Series jest najlepszym telewizorem zewnętrznym, jaki możesz dostać.

Najlepsze telewizory, jakie można dziś kupić

1. LG C9 OLED TV

Najlepszy telewizor 4K ogółem

LG C9 OLED zachwycił nas na wiele sposobów - najlepszy w swojej klasie wyświetlacz OLED, doskonałe inteligentne funkcje i wygląd, który wygląda imponująco nawet przy wyłączonym telewizorze. Ten wyświetlacz OLED jest najlepszy, jaki widzieliśmy w telewizorze 4K, z doskonałym odwzorowaniem kolorów, precyzyjnym oświetleniem i bezkonkurencyjnym poziomem czerni. Połączenie tej olśniewającej wydajności z wysoką jakością dźwięku i najnowocześniejszymi możliwościami podłączeń, takimi jak HDMI 2.1, sprawia, że C9 OLED to bez wątpienia najlepszy telewizor, jaki recenzowaliśmy.

Ale LG popycha telewizor nieco dalej, dodając do niego dodatkowe funkcje smart-TV. Bazując na już imponującej platformie webOS, nowy telewizor ThinQ z rozszerzeniem AI ma wbudowany zarówno Google Home, jak i Amazon Alexa, pierwszy w branży. W połączeniu z nową deską rozdzielczą do sterowania wszystkimi urządzeniami smart home i LG C9 OLED wygląda na najmądrzejszy telewizor, jaki testowaliśmy.

2. Vizio serii M Quantum

Nasza ulubiona wartość smart-TV

Vizio serii M Quantum oferuje wysokiej klasy wyświetlacz kwantowy za rozsądną cenę i dodaje SmartCast 3.0 - rozwijającą się inteligentną platformę telewizyjną Vizio - aby uczynić z niej najlepszy telewizor, jaki dostaniesz za mniej niż 1000 USD. Darmowa zawartość dołączona od razu po wyjęciu z pudełka oraz ogromna ilość dostępnych aplikacji i dodatków, to również doskonały wybór dla obcinarek do kabli, które chcą zrezygnować z rachunku za kabel, aby uzyskać bardziej spersonalizowane opcje transmisji strumieniowej.

Dzięki lokalnej technologii ściemniania i wzmacniania kolorów, telewizory Quantum serii M charakteryzują się imponującą jakością obrazu i doskonałą wydajnością HDR, a także obsługą Dolby Vision. Wbudowany Google Chromecast otwiera przed użytkownikami iOS ogromny obszar aplikacji i usług, a zaktualizowane oprogramowanie SmartCast obsługuje Apple AirPlay 2 i HomeKit, dzięki czemu jest tak samo dobre dla użytkowników iOS.

3. Telewizor Sony Master Series A9G OLED

Najlepszy obraz i dźwięk, jaki można kupić

Telewizor Sony Master Series A9G OLED wygląda i brzmi znakomicie, zapewniając wydajność, która bije nawet najlepsze telewizory w tym roku. Panel OLED ma najwyższej klasy kolorystykę, doskonałą obsługę HDR z jasnymi podkreśleniami i bogatymi cieniami oraz doskonały kontrast i oświetlenie pikselowe, które może zapewnić tylko OLED. Dźwięk może być jeszcze lepszy niż na wyświetlaczu, dzięki imponującemu systemowi Acoustic Surface Audio+ firmy Sony, który zamienia cały szklany panel w wysokiej klasy głośnik z dźwiękiem wydobywającym się bezpośrednio z ekranu i lepszym basem, niż zapewnia to nawet wiele pasów dźwięku.

Ale Sony wykracza poza prosty obraz i dźwięk dzięki najlepszej jak dotąd wersji telewizora z systemem Android oraz przeprojektowanemu pilotowi zdalnego sterowania Sony, który łączy się w naprawdę doskonały, inteligentny telewizor. Jedynym pytaniem, jakie ludzie muszą sobie zadać w związku z telewizorem Sony Master Series A9G OLED, jest to, czy wiodąca w swojej kategorii wydajność i wysokiej klasy funkcje inteligentnego telewizora są warte najwyższej ceny.

O serwisie

Interesujesz się nowościami technologicznymi? Jesteś ciekawy najnowszych rozwiązań sprzętów elektrycznych? A może chcesz kupić nowy sprzęt do swojego domu? Nie ważne, czy potrzebujesz nowego komputera, telewizora, sokowirówki, czy po porostu jesteś zainteresowany nowościami. Sprawdź nasze opinie i recenzje, które pomogą Ci w wyborze oraz poszerzą Twoje horyzonty!

Śledź nas i sprawdzaj na bieżąco nasze publikacje.