Lata doświadczeń w biznesie

Najlepsze urządzenia kompatybilne z Google Home w 2020 r.

Najlepsze urządzenia kompatybilne z Google Home w 2020 r.

Wszystkie najlepsze urządzenia kompatybilne z Google Home współpracują z Asystentem Google, aby stworzyć w Twoim domu, mieszkaniu lub innej przestrzeni życiowej niezakłócone wrażenia inteligentnego domu.

Niezależnie od tego, czy masz głośnik Google Home, Nest Mini czy Google Nest Hub Max, możesz sterować dowolnymi gadżetami z tej listy za pomocą głosu i włączyć je do swojego ekosystemu inteligentnego domu. Wystarczy powiedzieć: "Hej Google, ustaw termostat na 67 stopni" (lub coś podobnego), a urządzenia te wykonają Twoje polecenia.

Możesz również skonfigurować procedury tak, aby działanie jednego urządzenia powodowało reakcję innego. Na przykład uaktywnienie funkcji August Smart Lock Pro w drzwiach wejściowych może spowodować włączenie świateł Philips Hue.

Opracowaliśmy przewodnik, jak skonfigurować procedurę Google Home, aby uzyskać więcej sposobów na to, by najlepsze urządzenia kompatybilne z Google Home działały ze sobą. Zapoznaj się z najlepszymi komendami Google Home, które pozwolą Ci korzystać z uprawnień inteligentnego domu z korzyścią dla Ciebie.

Zobacz wszystkie najlepsze urządzenia kompatybilne z Google Home poniżej.

Jakie są najlepsze urządzenia kompatybilne z Google Home?

Przed zakupem jednego lub kilku najlepszych urządzeń zgodnych z Google Home, warto rozważyć uzyskanie inteligentnego głośnika z mikrofonem, aby zmaksymalizować możliwości swojego inteligentnego domu. Każdy z najlepszych Google Assistant głośników zrobi, ale dobrym miejscem na początek jest własny Google Nest Hub Max.

Koncentrator Google Nest Hub Max za 229 USD wyróżnia się wśród najlepszych urządzeń kompatybilnych z systemem Google Home, które recenzowaliśmy. Jako wielofunkcyjny koncentrator inteligentnego domu możesz za jego pomocą odtwarzać muzykę, sprawdzać dane z kamer bezpieczeństwa, prowadzić rozmowy wideo z rodziną i przyjaciółmi oraz sterować wszystkimi pozostałymi urządzeniami inteligentnego domu. Urządzenie to ładnie leży na blacie kuchennym lub stoliku bocznym w salonie, a jego nowoczesny wygląd pasuje do większości wystrojów w domu.

Najlepsze urządzenia kompatybilne z Google Home o bardziej specjalistycznych zastosowaniach to Smart Lock Pro za 279 USD oraz inteligentny termostat Ecobee 5. generacji za 249 USD. August Smart Lock Pro jest najbardziej podłączonym inteligentnym zamkiem, jaki przetestowaliśmy, a najnowszy termostat Ecobee posiada zaawansowane czujniki zdalnego sterowania, które utrzymają w komforcie każde pomieszczenie w Twoim domu. Oba gadżety są jednymi z naszych ulubionych w swoich kategoriach.

Jednym z najlepszych urządzeń na tej liście jest inteligentna wtyczka WeMo Mini. Ten kompaktowy, sprytny gadżet sprawia, że każde głupie urządzenie smart za jedyne 35 dolarów (a często i mniej). Wystarczy podłączyć WeMo Mini bezpośrednio do sieci Wi-Fi i podłączyć lampę LED lub ekspres do kawy, aby zintegrować go z systemem inteligentnego domu.

Najlepsze urządzenia kompatybilne z Google Home

1. Google Nest Hub Max

Najlepszy wyświetlacz all-in-one dla inteligentnego domu

Mimo że wypuszczenie na rynek 10-calowego wyświetlacza inteligentnego domu zajęło Google więcej czasu niż Amazon, Google Nest Hub Max jest solidnym konkurentem Echo Show i jednym z najlepszych urządzeń kompatybilnych z Google Home dla inteligentnych domów z asystentami Google. Dzięki ekranowi o trzy cale większemu od swojego poprzednika Google Nest Hub Max jest wyposażony w kamerę z możliwością prowadzenia rozmów wideo i kamerą bezpieczeństwa, a także rozpoznawania twarzy i wykonywania gestów pauzy/odtwarzania.

Wyświetlacz Google Nest Hub Max może służyć jako urządzenie rozrywkowe lub służyć do obsługi wszystkich Twoich gadżetów inteligentnego domu. Zmieniaj temperaturę inteligentnego termostatu, nadążając jednocześnie za filmami Bon Appétit w serwisie YouTube. Ponadto Nest Hub Max obsługuje Thread, protokół komunikacyjny IoT dla inteligentnych urządzeń domowych o małej mocy.

2. August Smart Lock Pro

Najbardziej podłączony inteligentny zamek, który przetestowaliśmy

Leżałeś kiedyś w nocy, próbując przypomnieć sobie, czy zamknęłaś drzwi wejściowe? Google Home może dać Ci spokój dzięki wsparciu dla August Smart Lock Pro. Po prostu zapytaj Google, czy Twoje drzwi są zamknięte, a on Ci o tym powie - możesz je zablokować lub odblokować za pomocą głosu. August Smart Lock Pro pomoże Ci również śledzić gości przychodzących do Twojego domu, pozwalając Ci na zdalne otwieranie drzwi dla wyprowadzającego psa lub dostawy, gdy nie ma Cię w domu.

August Smart Lock Pro znajduje się na szczycie naszej listy najlepszych inteligentnych zamków i jest jednym z najlepszych urządzeń kompatybilnych z Google Home, chociaż standardowy August Smart Lock to opłacalna opcja budżetowa. Posiada te same funkcje Auto-Lock i Auto-Unlock co model Pro, ale musisz wydać więcej, aby podłączyć go do Wi-Fi.

3. Ecobee (5. Gen.)

Nasz ulubiony inteligentny termostat z doskonałymi czujnikami zdalnymi

Ecobee (5. Gen) może mieć wbudowany głośnik Alexa, ale jest również jednym z najlepszych urządzeń kompatybilnych z Google Home i jest naszym ulubionym inteligentnym termostatem. Możesz użyć swojego asystenta głosowego, aby utrzymać właściwą temperaturę w każdym pomieszczeniu w domu i korzystać z ulepszonych czujników zdalnego sterowania Ecobee. Czujniki są w stanie wykryć zarówno temperaturę, jak i zajętość, co oznacza, że Twój termostat może zapewnić ciepło w najzimniejszych częściach Twojego domu, ale tylko wtedy, gdy w danej chwili są tam ludzie.

Najnowsza wersja Ecobee ma również znacznie lepszy głośnik niż jej poprzedniczka, a także oferuje wsparcie Spotify. Tak, ten termostat jest w stanie odtwarzać Twoje utwory, jeśli szukasz jakiegoś tła muzycznego. Nie jest to prawdziwie inteligentny zamiennik głośników, ale jego dźwięk jest wystarczająco mocny, aby umożliwić odtwarzanie mniejszych przestrzeni.

4. WeMo Mini

Najlepszy ogólny smart plug działa dobrze z Google Assistant

Konstrukcja WeMo Mini może być szeroka, ale jest na tyle cienka, że możesz zmieścić dwie z tych sprytnych, inteligentnych wtyczek w każdym gniazdku bez blokowania dostępu elektrycznego. Posiada również prosty włącznik, który pozwala na sterowanie dowolnym urządzeniem podłączonym do niego, bez konieczności używania smartfona. Ręczne sterowanie oferuje użyteczną elastyczność, której niektóre firmy z branży smart home'ów jeszcze nie dogoniły.

Chociaż WeMo Mini nie posiada informacji o monitorowaniu energii, współpracuje z HomeKit, Alexa, Google Assistant i innymi. Jako nasz najlepszy wybór spośród najlepszych inteligentnych wtyczek, WeMo Mini jest tym, co polecamy dla większości ludzi. Kosztuje 35 dolarów w pełnej cenie, choć często można go znaleźć za mniej. Jeśli masz mniejszy budżet, Kasa Smart WiFi Plug Lite firmy TP-Link jest niezawodna i kosztuje tylko 13 dolarów za wtyczkę.

O serwisie

Interesujesz się nowościami technologicznymi? Jesteś ciekawy najnowszych rozwiązań sprzętów elektrycznych? A może chcesz kupić nowy sprzęt do swojego domu? Nie ważne, czy potrzebujesz nowego komputera, telewizora, sokowirówki, czy po porostu jesteś zainteresowany nowościami. Sprawdź nasze opinie i recenzje, które pomogą Ci w wyborze oraz poszerzą Twoje horyzonty!

Śledź nas i sprawdzaj na bieżąco nasze publikacje.