Lata doświadczeń w biznesie

Najlepsze głośniki do komputera w 2020 r.

Najlepsze głośniki do komputera w 2020 r.

Najlepsze głośniki komputerowe sprawią, że na biurku pojawi się buczący dźwięk, niezależnie od tego, czy chcesz lepiej słyszeć rozmowy konferencyjne, czy po prostu chcesz cieszyć się wspaniałym dźwiękiem podczas słuchania muzyki lub grania w gry. Podczas gdy dobra para słuchawek spełni ten sam cel, głośniki pozwolą Ci dzielić się wspaniałą muzyką, filmami, telewizorem i grami wideo z resztą Twojego gospodarstwa domowego. Nigdy też nie naciskają niewygodnie na uszy po kilku godzinach, co jest plusem.

Istnieje tona różnych typów głośników komputerowych i wiele różnych konfiguracji, w tym dwa głośniki, 2.1 jednostki z subwooferem, a nawet 5.1 systemy dźwięku przestrzennego. Niektóre z najlepszych głośników komputerowych są subtelne i kompaktowe dla mniejszych konfiguracji, podczas gdy inne oferują uderzające projekty z oświetleniem RGB dla graczy i twórców.

Niektóre z najlepszych głośników komputerowych mogą być świetną inwestycją, szczególnie jeśli masz laptopa. Podczas gdy głośniki do laptopa mogą być wygodne, to w najlepszym przypadku są one ciche i ciche, a w najgorszym - zniekształcone. Solidna para głośników może ujawnić instrumenty i harmonie, których nigdy nie słyszałeś w swojej ulubionej muzyce, a także nowe warstwy głębi dla Twoich ulubionych mediów wizualnych. Nie muszą też kosztować fortuny, więc sprawdź listę naszych ulubionych.

Jakie są najlepsze głośniki komputerowe?

Dla większości konfiguracji Bose Companion 2 Series III są najlepsze głośniki komputerowe, które można kupić. Głośniki te są małe i lekkie, ale wytwarzają dużo zbalansowanego, zróżnicowanego dźwięku. Głośniki nie są tanie, w żaden sposób, ale ponieważ płacisz za jakość firmy Bose, dostaniesz to, za co płacisz. Nie dostaniesz jednak oddzielnej kontroli basu i wysokich tonów, więc audiofile powinni być świadomi tego potencjalnego niedociągnięcia.

Gracze (zwłaszcza ci, którzy mają trochę pieniędzy do wydania) powinni rozważyć użycie głośników do gier Logitech G560, które składają się z dwóch głośników biurkowych i subwoofera. Można dostosować skomplikowane schematy oświetlenia lub pozwolić głośnikom na samodzielne wymyślanie schematów oświetlenia w oparciu o grę, w którą się gra. Dźwięk jest bogaty i głośny, a basy dość mocne.

Na drugim końcu spektrum cenowego znajduje się Logitech S120 2.0, który zazwyczaj jest dostępny w sprzedaży detalicznej za 25 lub mniej dolarów. Te proste, bezsensowne głośniki są małe i podstawowe, ale zapewniają znaczący wzrost w stosunku do wbudowanego głośnika do laptopa - lub nie ma głośników w ogóle, jeśli używasz pulpitu ze słuchawkami przez cały ten czas. Są to prawdopodobnie najlepsze głośniki komputerowe dla osób, które mają ograniczone potrzeby audio, ale nadal chcą mieć możliwość odtwarzania na głos muzyki i innych multimediów.

Pozostałe głośniki z tej listy prowadzą całą gamę od drogich, skomplikowanych systemów dźwiękowych do stosunkowo prostych głośników stacjonarnych. Ogólnie rzecz biorąc, należy szukać wydać 50 dolarów lub mniej na coś prostego, 100 dolarów do 150 dolarów na coś solidnego i ponad 150 dolarów na coś z dużą ilością dodatkowych dzwoneczków i gwizdków. Zależy to od tego, jak bardzo jesteś audiofilem.

Najlepsze komputerowe głośniki w tej chwili

Komputer przenośny Bose Companion 2 Series III

Najlepsze ogólne głośniki komputerowe

Companion 2 Series III jest jednym z najlepszych głośników komputerowych dla większości ludzi. Głośniki satelitarne 7,5 x 5,9 x 3,1 cala nie zajmują dużo miejsca na biurku, ale tworzą duży, pełny dźwięk. Cena nie złamie banku, a jest warta wyższej ceny niż tańsze jednostki. Pamiętaj też, że płacisz też za markę, a Bose na ogół nie jest tani. Produkuje więcej basu niż głośniki dwa razy większe, a dzięki solidnemu wokaliowi i przyjemnej górze zapewnia bardzo dobry dźwięk.

Prosta i elegancka konstrukcja posiada jedno pokrętło głośności na prawym głośniku oraz gniazdo słuchawkowe, dzięki czemu nie musisz odłączać głośników, aby słuchać ich prywatnie. Głośniki te nie dają żadnej możliwości regulacji tonów niskich i wysokich, ale przy dobrze zbalansowanym dźwięku prawdopodobnie nie przegapisz tej funkcji.

AudioEngine A2+

Bogaty dźwięk w odważnym wykonaniu

Jeśli masz ochotę na szczegółowy dźwięk, wybierz A2+ na swoje biurko. Te kompaktowe głośniki 6 x 5,3 x 4 zapewniają ostre wysokie tony, szerokie pole dźwiękowe oraz zrównoważone basy i średnie tony bez subwoofera. Dodatkowo, dzięki 15 watom mocy na głośnik (i brzmią najlepiej, gdy je włączysz). Proste i eleganckie wzornictwo dobrze wygląda również na biurku. Zapłacisz za jakość, ale nagrodą jest doskonały ogólny dźwięk.

Ten system głośników posiada 3,5 mm zaczep audio, dzięki czemu jest kompatybilny z niemal każdym komputerem na rynku. (Nie będziesz w stanie podłączyć go do większości nowoczesnych smartfonów, choć w zależności od producenta, możesz mieć więcej szczęścia z tabletami). Brak subwoofera jest również pomocny przy biurkach z ograniczoną przestrzenią na podłodze, lub tych z wrażliwymi na basy sąsiadami na dole.

Logitech Z625

Big on bass

Miłośnicy basów, ten system jest dla Ciebie. Z625 wyposażony jest w potworny subwoofer 11,9 x 11,1 x 10,4 cala, który tworzy głęboki, bogaty low end. Satelity 7,7 x 4,9 x 4,6-calowe tworzą bardzo szeroki i pełny dźwięk. Można je podłączyć poprzez wejścia 3,5 mm, RCA lub optyczne, te ostatnie są rzadkością w przypadku głośników komputerowych. Odpowiedni satelita posiada regulatory głośności i basu, jeśli chcesz mieć więcej (mało prawdopodobne) lub mniej wysięgników z systemu. Jeśli lubisz low end, to są to jedne z najlepszych głośników komputerowych, jakie można teraz kupić.

Podczas gdy Z625 jest droższy niż wiele głośników z tej listy, sam subwoofer prawdopodobnie sprawia, że jest wart swojej ceny. Gdy weźmie się pod uwagę możliwość kontroli tonów niskich i wysokich, otrzymuje się wiele funkcji, które po prostu nie są tak powszechne w tańszych modelach.

O serwisie

Interesujesz się nowościami technologicznymi? Jesteś ciekawy najnowszych rozwiązań sprzętów elektrycznych? A może chcesz kupić nowy sprzęt do swojego domu? Nie ważne, czy potrzebujesz nowego komputera, telewizora, sokowirówki, czy po porostu jesteś zainteresowany nowościami. Sprawdź nasze opinie i recenzje, które pomogą Ci w wyborze oraz poszerzą Twoje horyzonty!

Śledź nas i sprawdzaj na bieżąco nasze publikacje.